Büyük Şehir Kabadüz’ü ışıl ışıl yaptı..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Büyük Şehir Kabadüz’ü ışıl ışıl yaptı..
Ordu Büyükşehir Belediyesinin ilçelere verdiği hizmetler alt yapıdan sonra ışıklandırma sistemleri ile devam ediyor.. Büyük Şehirin aydınlatma çalışmaları kapsamında Kabadüz ilçesinde çalışan ekipler, ilçeyi ışıl ışıl yaptı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi il genelinde başlattığı aydınlatma projeleri ile şehre ayrı bir renk katıyor. Kendi üretimi ile birçok ilçede aydınlatma çalışması yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, son olarak Kabadüz’de başlattığı aydınlatma projesi ile ilçeye modern ve estetik bir görünüm kazandırdı.

MODERN IŞIKLARLA DONATILDI

Öncesinde yetersiz aydınlatmaya sahip olan Kabadüz ilçesinde çalışma başlatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçenin caddelerini günün ihtiyaçlarına uygun modern ışıklarla donattı.

Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığınca hayata geçirilen çalışmalarla dekoratif aydınlatmalardan oluşan 47 direğin kurulumu yapılarak hizmete açıldı. Cumhuriyet ve Başköy Caddesi olmak üzere 1.3 km uzunluğunda Kabadüz ilçe merkezinde uygulanan aydınlatma projesi ilçeye değer kattı.

İLÇELER TEK TEK AYDINLANIYOR

Öte yandan Kabadüz’de olduğu gibi birçok ilçeyi daha aydınlatma çalışmaları ile modern görünüme kavuşturan Büyükşehir Belediyesi, belirlenen program dahilinde pekçok ilçede daha aydınlatma çalışmalarına devam ediyor.


Ordu Şehitler Anıtı açılışı Başkan Güler’e nasip oldu..Önceki Haber

Ordu Şehitler Anıtı açılışı Başkan Güler...

Altınordu Şehir merkezine yeni bir düzen gelecek..Sonraki Haber

Altınordu Şehir merkezine yeni bir düzen...