Büyük Şehir Belediyesinden Anneler günü süprizi..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Büyük Şehir Belediyesinden Anneler günü süprizi..
Ordu Büyük Şehir Belediyesi sosyal hizmetler daire başkanı ve genel sekreter yardımcısı Seyfettin Bilkay ANNELER GÜNÜ nedeniyle Bodur ailesini ziyaret ederek önemli bir süpriz yaptı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin hiçbir zaman desteklerini esirgemediği, birisi engelli iki evladına bakan 36 yaşındaki Hülya Bodur’u Anneler Günü’nde de unutmadı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri ziyaret ettiği Hülya Bodur’un Anneler Günü’nü kutladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve geldiği 2019 yılından bu yana sosyal belediyecilikte çığır açan Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde ihtiyaç sahibi tüm vatandaşların elinden tutmayı sürdürüyor. Yalnızca sosyal yardımlarla yetinmeyen Büyükşehir Belediyesi onları her özel günde hatırlayarak ziyaretler gerçekleştiriyor.

EVLATLARINA HEM ANNELİK HEM DE BABALIK YAPIYOR

Geçmiş yıllarda eşinden boşanarak Ordu’nun Altınordu ilçesinde yaşamını sürdüren 36 yaşındaki Hülya Bodur, birisi engelli olmak üzere 14 ve 12 yaşlarında iki erkek çocuğuna hem annelik hem de babalık yapıyor. Göstermiş olduğu fedakârca davranışıyla takdir toplayan anne Bodur’un hem bu davranışını tebrik etmek hem de Anneler Günü’nü kutlamak isteyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Seyfettin Bilkay çiçek ve hediyeler ile ailenin kapısını çaldı.

BÜYÜKŞEHİR HER ZAMAN YANLARINDA

Anne Hülya Bodur’un Anneler Günü’nü kutlayan Genel Sekreter Yardımcısı Bilkay aile fertlerinin her biri ile yakından ilgilenerek isteklerini de dinledi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in selamlarını da ileten Bilkay, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.

Anne Hülya Bodur’da ziyaret dolayısıyla çok mutlu olduğunu belirterek Ordu Büyükşehri Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkürlerini iletti.


100 Bin dolarlık rüşvet verilen kaçak binalar yıklıyor!..Önceki Haber

100 Bin dolarlık rüşvet verilen kaçak b...

BU ŞEHRİ YÖNETENLERE SESLENİYORUZ..Sonraki Haber

BU ŞEHRİ YÖNETENLERE SESLENİYORUZ..