4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Büyük Birlik Partisi kadın kolları başkanı oldu..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Büyük Birlik Partisi kadın kolları başkanı oldu..
Geçen hafta Ankara gezisinde genel başkanlığı ziyaret eden Fatsa’lı Fatma Yümlü, Ordu siyasetine yeni bir hareket getirerek Büyük Birlik Partisi Ordu kadın kolları başkanı oldu.

Geçtiğimiz seçimlerde Büyük Birlik Partisi Fatsa Belediye Başkan adayı da olan Fatma Yümlü’ye Büyük Birlik Partisinden yeni bir görev verilerek Kadın kolları başkanı olması istendi. Fatma Yümlü ise bu görevi kabul ederek, bugün il başkanlığında düzenlenen bir törenle görevi kabul ederek açıklamalarda bulundu.

BBP Genel Başkanı tarafından Ordu ili ve Türkiye genelinde kadın kolları yönetiminde görevlendirilen Fatma Yümlü bugün Büyük Birlik Partisi İl Binasında basın açıklaması düzenledi.

Parti il binasında yapılan basın açıklamasında konuşan il başkanı Durmuş Zor,

“Ağustos ayının sonunda ilk kongremizi yapmıştık. Covid-19 salgından dolayı bölgemizde sıkıntılı bir dönemden geçtik. Fatma Yümlü Hanım Fatsa ilçe teşkilatımızda görev yapmış ve partimizin belediye başkan adayı olmuş bir arkadaşımız. Geçen hafta Ankara’da genel merkezimizdeydik. Fatma Hanım’ı Türkiye genelindeki kadın kollarında görevlendirdik, hayırlı olsun.” dedi.

Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Ordu İl Başkanı Fatma Yümlü; ” Belediye Başkanlığı seçiminden sonra siyasete bir süre ara vermiştim. Tarafıma uygun görülen görevi kabul ettim, memnun oldum. Ben ticaretle uğraşan, çocukluğumdan beri çalışan bir kadınım. Ordu bölgemizde her ilçede teşkilatlanmak istiyorum. Partimize Türkiye genelindeki herkesi bekliyorum. Büyük Birlik Partisi şu anki gidişata göre izinden çıkmadığı sürece son nefesime kadar rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun davasını sürdürmeye devam edeceğiz.”dedi.


Biz nefes almak istiyoruz, siz gırtlağımızı sıkıyorsunuz!..Önceki Haber

Biz nefes almak istiyoruz, siz gırtlağım...

PERŞEMBE’DE 140 YILLIK IHLAMUR AĞACI “ANIT AĞAÇ” OLDU ..Sonraki Haber

PERŞEMBE’DE 140 YILLIK IHLAMUR AĞACI “AN...