AŞKIN KANDİL - evde kal

Bülent Şişman Koronavirise karşı tedbirli olunmasını istedi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bülent Şişman Koronavirise karşı tedbirli olunmasını istedi..
Ordu’da Corona virüs mücadelesi son hızıyla devam ediyor..Ordu Büyükşehir Belediyesi genel sekreter yardımcısı Bülent Şişman “ Büyükşehir olarak çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz” diyerek Virüs çalışmaları hakkında umut verici açıklamalarda bulunarak “GÜZEL GÜNLER BİZLERİ BEKLİYOR” dedi..Büyük Şehir Belediyesinde tek genel sekreter yardımcısı olarak görevine devam eden Bülent Şişman, başarılı çalışmalarının meyvelerini yaptığı hizmetlerin karşılığında halkın taktiri ile kazanmaya devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs salgınına karşın tedbirlerini sıklaştırdı. Genel sekreter yardımcısı Bülent Şişman özellikle çalışmaları yakından takip ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, daireler arası koordinasyon toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak Corona Virüs ile mücadele konusunda tüm tedbirlerimizi aldık, almaya da devam ediyoruz” dedi. Büyük Şehir Belediyesine giren vatandaşlara da tabancayla korumalı ilaçlar sıkılıyor..

“TEDBİRLERİMİZİ ALDIK”

Corona Virüs ile mücadele konusunda en ufak bir detayı atlamadıklarının altını çizen Bülent Şişman, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızı sıkı şekilde yürütüyoruz. Başta halkın yoğun olarak kullandığı toplu ulaşım araçları olmak üzere, il genelinde ki kamu kurum ve kuruluşlarında dezenfekte ile ilaçlama çalışmalarımız devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi hizmet binalarımızda da bu kapsamda çalışmalar yaptık. Öncelikle belirli bir süre binamıza ziyaretçi kabul edilmeyecek. Bunun haricinde hizmet binamızda bulunan klimaların temizliği ve hijyen kurallarını maksimum seviyeye çıkardık. Tüm binalarımıza el dezenfektanları yerleştirdik. Yine sokaklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde yıkıyoruz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz mümkün olduğunca evlerinde kalmalarıdır” dedi

“60 YAŞ ÜSTÜ DAHA DİKKATLİ OLMALI”

Dünya genelinde etkili olan salgının özellikle 60 yaş üstü vatandaşlarda etkili olduğunun gözlendiğini ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “Bizim için bütün vatandaşlarımız önemli. Ancak gelinen noktada özellikle 60 yaş ve üstü vatandaşlarımızın daha dikkatli olması gerekiyor. Bunun için sokağa çıkmamaları ve evlerinde kalmaları oldukça önemli. Lütfen uyarıları dikkate alalım. Bu sürecin sonunda güzel günler bizi bekliyor olacak”şeklinde konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ARI ÜRÜNLERİNE İLGİ ARTIYOR..Önceki Haber

ARI ÜRÜNLERİNE İLGİ ARTIYOR..

BAŞKAN TÖREN’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI..Sonraki Haber

BAŞKAN TÖREN’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI..

Facebook Yorum

Yorum Yazın