4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Bülent Ersoy’lu açılışta büyük izdiham yaşandı..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Bülent Ersoy’lu açılışta büyük izdiham yaşandı..
Altınordu Sırrıpaşa caddesi üzerinde bugün açılan bir Elmas mağazasının açılışına ünlü sanatçı Bülent Ersoy katıldı. Açılışta Ersoy’u görmek isteyen vatandaşlar büyük izdiham yaratarak caddede saatlerce kargaşa yaşandı.

Elmas mağazasının açılışı nedeniyle caddeye çadırlar kuruldu, masalar atıldı, bir de Ersoy’u getiren lüks araç cadde ortasına  park edince tam anlamıyla bir  rezalet yaşandı.

Trafiğe kapalı olan Altınordu Sırrıpaşa caddesi bugün Bülent Ersoy gelecek diye yayalara da kapandı. Sanatçıyı görmek isteyen hayranları mağaza önünde inanılmaz bir kalabalık yaparak caddeden geçmek isteyen yaya vatandaşlar, ellerinde çocukları ve bebek arabaları ile geçemeyince büyük maduriyetler yaşadılar.

Mağazanın önünde bekleyen görevliler içeriye kimseyi almayınca vatandaşlar cam önünde Bülent Ersoy’u görmek için üst üste yığıldılar. Bazı vatandaşlar ise Zabıtaya ateş püskürerek, caddede böyle bir açılış töreni yapılmasına tepki gösterdiler.

Sanatçı Bülent Ersoy ise kapı önünde kısa bir konuşma yaparak,“Çok değerli Ordulu’lar, hepiniz hoş geldiniz, bu havada sizleri  fazla bekletmek istemiyorum, hepinize çok teşekkür ederim” diyerek açılışı yaparak mağazanın içinde 3-5 kişi ile görüşüp sohbet ettikten sonra ayrıldı.


Seçim yaklaştıkça Ordu’ya gelen Hamarat’a tepki..Önceki Haber

Seçim yaklaştıkça Ordu’ya gelen Hamarat’...

ENGELLİ DERNEKLERİ TEK TEK ZİYARET EDİLDİ..Sonraki Haber

ENGELLİ DERNEKLERİ TEK TEK ZİYARET EDİLD...