4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Bucak Mahallesi Beklediği yol Hizmetine kavuşuyor!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Bucak Mahallesi Beklediği yol Hizmetine kavuşuyor!
Bucak Mahallesi iki yıldır beklediği hizmete kavuşmak üzere. Altınordu Belediyesi Mahallenin sorunlarını çözmek için bir kıyısından başlamış bulunuyor. Altınordu Belediyesi yıllardır hizmet bekleyen Bucak Mahallesi 370, 371, 372, 380, 381, 382 nolu sokaklar ve Şehit Murat caddesinde altyapı ve yol yenileme çalışması başlattı.

Yapılan kazı, terasman ve plenmiks alt temel işlerinin ardından 1200 metrelik yağmur suyu hattı günün ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sil baştan yapılarak hizmete sunulacak.

Pandemi süreci boyunca sokağa çıkma yasaklarını fırsata çevirerek vatandaşlara hizmet götüren Altınordu Belediyesi, ilçenin yıllardır sıkıntılı olan altyapı sorunlarını da tek tek çözüme kavuşturuyor. Şehir genelinde acil ihtiyaç duyulan bölgelere öncelik verilerek sürdürülen çalışmalar kapsamında asırlık altyapı sorunları 7/24 mesai anlayışıyla çözüme kavuşturuluyor. Altyapı çalışmaları tamamlanan noktalarda ara vermeden üst yapı çalışmalarına devam ediliyor.

Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından da 750 metre yol güzergâhı asfaltlanacak, kaldırımları yapılacak ve Bucak Mahallesi daha modern ve şık bir görüntüye kavuşacak.

Yıllarca bekledikleri hizmete kavuşmanın mutluluğunu yaşayan mahalle sakinleri Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür ettiler.

Altınordu’nun tüm mahallelerinde alt yapı çalışmalarına devam edildiğini belirten Belediye Başkanı Aşkın Tören: “Altınordu’da merkez mahalleler ve merkeze uzak bölgelerde alt yapı konusunda hiçbir fark kalmasın istiyoruz. Bu nedenle ekiplerimiz yıl boyunca çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana altyapı konusuna büyük önem verdik. Sağlıklı modern, marka ve model bir şehir için öncelikle alt yapı çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Altyapı çalışmalarını tamamladığımız bölgelerde ise ara vermeden üst yapıyı da tamamlayarak şehrimizin çehresini değiştiriyoruz. Çalışmalarımız artan bir ivme ile devam edecek” dedi.


Büyük Şehir Limana 50 milyon lira harcayacak..Önceki Haber

Büyük Şehir Limana 50 milyon lira harcay...

ORDU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN ACI GÜNÜ..Sonraki Haber

ORDU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN ACI GÜNÜ..