4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Bu fotoğrafa dikkat!.. Hangisi belediye başkanı..?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Bu fotoğrafa dikkat!.. Hangisi belediye başkanı..?
Perşembe Belediye başkanı Mustafa Sayım Tandoğan halkın sorunlarını dinlemek ve sorunları yerinde incelemek için mahalle halkının ayağına gidiyor. “Biz birlikte böyle bir başkayız” sloganı ile Mahalle halkını ziyaret eden başkan Tandoğan ekibiyle birlikte Mahalle halkının sorunlarını yerinde dinliyor.

Başkan Tandoğan, "Mahalle halkını gördükçe hemşerilerim ile sohbet ederken gözlerindeki enerjiyi görmek beni heyecanlandırıyor. Şehri Güzel İlçemize yapacak olduğumuz çok güzel hizmetlerin olduğunu bildiğimden çok daha umutlu oluyorum”diyen Tandoğan, fotoğraftan da anlaşılacağı gibi  makam  yerine kankisi  ve Belediye temsilcisi Durmuş Güler’i oturtup hiç de saygısını kaybetmiyor.  Kendisi de vatandaş gibi saygılı bir şekilde ellerini de dizlerinin üzerine koyarak farklı bir duruş sergiliyor. Ancak, vatandaş soruyor, hangisi Belediye başkanı?

Fotoğrafları sosyal medya sayfasında paylaşan Tandoğan,  adeta eleştirilere maruz kalarak, bazıları tarafından, Belediye başkanı M. Sayım Tandoğan mı, yoksa  Durmuş Güler mi?” eleştirilerine neden oluyor.

Tandoğan, “Perşembe’min her köşesi bir başka olacak demiştik gelmeden ,bu düstur ile tüm hemşerilerimizin sorunlarını yerinde dinleyerek ve inceleyerek çözüm noktasında ne gerekiyor ise çözüme kavuşturacağız, Hizmet noktasında hayalinizde hayalimizde ne var ise onu gerçekleştirmek Şehri Güzel Perşembem ve hemşerilerim için 7/24 çalışmaya tüm ekibim ile devam  ediyoruz” dedi..

Ancak, başkan Tandoğan’ın  yaptığı ziyaretler sonucu vatandaşın talep ve isteklerini   yerine  getirip  getirmeyeceği ise merak ediliyor.

Başkan Tandoğan’ın mahalle gezilerine  Ak Parti Perşembe İlçe Başkanı Mehmet Çalış, AKP Başkan yardımcısı ve Belediye temsilcisi Durmuş Güler, Belediye. Meclis Üyesi Mustafa Aydoğan, Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Gündoğdu , Gençlik Kolları Başkanı Semih Dede, eşlik ediyor.


Şehit “EREN BÜLBÜL” adına açılan okulda duygulu anlar!.Önceki Haber

Şehit “EREN BÜLBÜL” adına açılan okulda...

ÜNYE’DE DOLU DOLU EĞLENCE SİZLERİ BEKLİYOR..Sonraki Haber

ÜNYE’DE DOLU DOLU EĞLENCE SİZLERİ BEKLİY...