4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Boztepe’de Namaz kılmak isteyen madur olmayacak..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Boztepe’de Namaz kılmak isteyen madur olmayacak..
Turizm bölgesi diye övündüğümüz Boztepe’ye bir de Mescit yapıldı. Atık Namaz kılmak isteyenler ibadetini zamanında yapabilecekler ve namazlarını kılabilecekler. Ancak, turizm bölgesi olan bir yerde Meyhane olmayıp, Mescit olması yaşantı ayrıcalığını işaret etmektedir.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, sil baştan yenileyerek modern bir görünüme kavuşturduğu Boztepe’de vatandaşların ibadetlerini kolaylıkla yerine getirebilmeleri için yeni bir mescit inşa etti.

Ordu’nun misafir odası niteliğini taşıyan ve şehrin önemli turizm cazibe mekânlarından biri olan Boztepe, yapılan çalışmalarla adeta şaha kalktı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in araç trafiğine kapattığı ve yeni satış dükkanlarıyla bir düzen kazandırdığı, yamaç paraşüt pisti, otel, restoran ve halka açık alanlarıyla Boztepe, turizme can suyu olmaya devam ediyor. Yenilenen yüzüyle her gün binlerce kişiye ev sahipliği yapan Ordu’nun misafir odası Boztepe, vatandaşlardan tam not alıyor.

MODERN BİR MESCİT İNŞA EDİLDİ

A’den Z’ye tüm çalışmaların yapıldığı Boztepe’de mescit ihtiyacı da Büyükşehir Belediyesi tarafından giderildi. Yapılan çalışmalar kapsamında Boztepe’ye hem misafirlerin hem de burada bulunan işletmelerde çalışanların ibadetlerini yapabileceği modern bir mescit inşa edildi. 24 metrekare olarak inşa edilen mescitte kadın ve erkekler için ayrı ayrı namaz kılma yerleri bulunuyor. 


ORDU’NUN TALİHİNİ DEĞİŞTİREN ADAM: HİLMİ GÜLER..Önceki Haber

ORDU’NUN TALİHİNİ DEĞİŞTİREN ADAM: HİLMİ...

JANDARMA ALTI AYLIK İCRAATINI AÇIKLADI..Sonraki Haber

JANDARMA ALTI AYLIK İCRAATINI AÇIKLADI....