EN ÜST EVDE KAL
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

BOZTEPE BAŞTAN SONA KADAR YENİLENDİ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BOZTEPE BAŞTAN SONA KADAR YENİLENDİ..
Ordu Büyük Şehir Belediyesi genel sekreteri Coşkun Alp ile Altınordu Kaymakamı Boztepe’ye çıktılar, birlikte Ordu’ya baktılar.. Çalışmaları yerinde izlediler. Ordu Büyükşehir Belediyesi şehrin vitrini konumundaki Boztepe’de hummalı çalışmalarına devam ediyor.

Boztepe Satış Birimleri ve Peyzaj Düzenlemesi ile Boztepe Bulutlara Dokunun Peyzaj Düzenleme çalışmalarında sona gelen Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonunda ilimizi ziyarete gelen misafirlerine bambaşka bir Boztepe keyfi yaşatmaya hazırlanıyor.

“MAYIS AYI SONUNDA HİZMETE SUNULACAK”

Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten’le çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, çalışmaların mayıs ayı sonunda bitirileceğinin müjdesini verdi. Genel Sekreter Alp, “Boztepe Sayın Başkanımızın çok kıymet verdiği, Ordu için önem arz eden bir yer. Kış boyunca burada çalışmalarımıza devam ettik. İş projelendirildikten sonra alt yapısı yenilendi ardından da yayalaştırma projesi kapsamında küp taş döşeyerek yürüyüş yolu oluşturuldu. Bu alan üzerine 27 tane de yöresel ürünlerin satışının yapılacağı büfeler yerleştirildi. Ahşap korkuluklarla da proje çok güzel bir hale getirildi. Öte yandan Boztepe Bulutlara Dokunun Projesi kapsamında ise peyzaj düzenleme çalışmaları sürdürülüyor. Boztepe hayata geçireceğimiz bu yatırımlarla bu yaz,  insanlarımızın rahatça gezebileceği bir alan haline gelmiş olacak. 15 gün içerisinde projelerimiz tamamlanacak. İlimize hayırlı olsun” dedi.

YÜRÜYÜŞ YOLU VE SATIŞ BÜFELERİ OLUŞTURULDU

Büyükşehir Belediyesi, 7 m genişliğinde ve 450 m uzunluğundaki aks üzerinde Boztepe Satış Birimleri ve Peyzaj Düzenleme Projesini hayata geçiriyor. Proje kapsamında, oluşturulan aks üzerinde 25 tanesi yöresel ürünlerin satışı için olmak üzere 27 adet satış büfesi tasarlandı.

TAMAMEN DOĞAYA UYUMLU

Toplam proje alanı 11.159 m² , peyzaj alanı 4.100 m² olan Boztepe Bulutlara Dokunun Projesi kapsamında ise doğaya uyumlu, 11 dairelik 5 adet villa tipi otel ve 1 adet de restoran inşa eden Büyükşehir Belediyesi, projenin çevre düzenleme işi kapsamında da 371 m taş duvar, 94 araçlık otopark, çevre aydınlatma, yağmur suyu ve alt yapı çalışmalarını hayata geçiriyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Valilik açıklama yaptı.. “Haberler maksatlı yapılmıştır”Önceki Haber

Valilik açıklama yaptı.. “Haberler maksa...

Üniversite Maske, Altınordu da Çocuklara çiçek dağıttı..Sonraki Haber

Üniversite Maske, Altınordu da Çocuklara...

Facebook Yorum

Yorum Yazın