29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Böyle rezil işler her Belediyede var..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Böyle rezil işler her Belediyede var..
Kız kardeşi Dilşah Öztekin Dinler’in halen Amerika’da FETÖ’nün okulunda öğretmenlik yapmaya devam eden, Kağıthane Belediye başkanı Mevlüt Öztekin’e olan halkın tepkisi bir türlü bitmek bilmiyor. Eski Belediye başkanı Fazlı Kılıç döneminde yapılan yollar, sökülerek bütün Belediyelerde yaşanan rezil işler, yap boz düzeni bu ilçede de aynen devam ediyor. Demiryolu için alınan tren de ortalardan yok oldu.

Kağıthane halkı Belediye başkanı Mevlüt  Öztekin’e olan tepkilerini sosyal medyada paylaşarak gösteriyor. Eski başkan Fazlı Kılıç döneminde yapılan ve döşenen Eyüp Sultan caddesi sökülerek yeniden döşeniyor. Bütün Belediyelerde olduğu gibi Kağıthane Belediyesinde de yap-boz rezil işler devam ediyor.

Aynı caddeye 2 yıl önce nostaljik demiryolu projesine başladılar, bu vesile ile raylar döşendi, çevre düzenlemesi yapıldı ve nihayet geçtiğimiz yılbaşında bitmişti.  Fakat yeni Belediye başkanı Mevlüt Öztekin  projeyi gereksiz görüp, daha önceden getirtilmiş olan nostaljik treni ortadan yok etti, geriye sadece fotoğrafta görünen raylar kaldı.

Her şey bitti derken , bu sefer yol altyapı çalışmaları başladı, Pissu ve Yağmur rögarları değiştirildi, dolayısıyla büyük bir özenle yapılan bütün taş yollar ve çevre düzenlemeleri  yerle bir edilerek yeniden yapılmaya başlandı.

Bugünlerde yine bozulan yollar ve çevre yeniden düzenleniyor,. Yani Eyüp Sultan Caddesi inşaattan ve kirlilikten bir türlü kurtulamadı, Büyük bir özen ve itina ile rant üretmeye devam ediliyor.

Kağıthane halkı başkan Mevlüt Öztekin’e adaylığı döneminde kız kardeşi Dilşah Öztekin Dinler’in  15 Temmuz gecesi Yunanistan üzerinden Amerika’ya kaçtığı ve halen FETÖ’nün okulunda öğretmenlik yaptığı gerekçesiyle  büyük tepki göstermişlerdi. Belediye başkanlığı görevine oturduktan sonra halkın parasını bu gibi gereksiz işlere harcayan Öztekin’e olan eleştiri ve tepkiler bir türlü bitmek bilmiyor. Ve halk soruyor, nostaljik gezi için alınan tren nerede, lütfen açıklayın diyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BELEDİYE ZABITALARINDAN VİRÜS DENETİMİ..Önceki Haber

BELEDİYE ZABITALARINDAN VİRÜS DENETİMİ....

2.ORGANİZE SANAYİ İÇİN UYGUN ARAZİ BULUNDU..Sonraki Haber

2.ORGANİZE SANAYİ İÇİN UYGUN ARAZİ BULUN...

Facebook Yorum

Yorum Yazın