4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

BİR HABERİMİZ DAHA SUÇ TEŞKİL ETMEDİ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BİR HABERİMİZ DAHA SUÇ TEŞKİL ETMEDİ..
Geçtiğimiz günlerde Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin ile Belediye zabıtası Yavuz arasında yaşanan bir silah çekme, öldürme tehditi ve küfür olayı ile ilgili meydana gelen bir olayı haber yaparak, hem basılı gazetemizde, hemde internet haber sitemizde yayınlamıştık. Sonuç olarak, yaşanan olay da, bizim haberimiz de yalan oldu. Ortada haber var, suç ve suçlu yok. Her şey yalan oldu..

Bu haberimizle ilgili 25.03.2022 tarihli haberimizi okumak için aşağıdaki linki tıklayarak hatırlayınız…

https://www.yongazetesi.com/haber/akpli-baskan-zabitaya-silah-cekti-tehdit-ve-kufurler-yagdirdi-13353

Belediye zabıta amiri Yavuz  Yılmaz’ın  kendisini tehdit eden ve silah çekerek tehdit ettiği iddiasıyla Belediye başkanı Yaşar Şahin hakkında Gürgentepe C. Savcılığına suç duyurusunda bulunmuştu. Savcılık delil ve tanık olmadığı gerekçesiyle zabıta memurun şikayetine “KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA” dair takipsizlik kararı vermişti.

Bu konuda haklı olarak başkan Şahin  avukatı aracılığı ile gazetemizi yalan haber yapmak ve iftira atmakla suçlayarak, C. Savcılığına suç duyurusu yaparak şikayette bulundu. Savcılık gazetemizde yayınlanan haberi inceleyerek Basın ve Anayasanın ilgili maddeleri gereğince haberimizin basın özgürlüğü çerçevesi içersinde yayınlandığı ve suç teşkil etmediği iftira olayının oluşmadığı gerekçesiyle “KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA” dair takipsizlik kararı verdi.

C. Savcılığının verdiği karar gereğince sonuçta, zabıta memuru, kendi amiri olan Belediye başkanına iftira atmış oluyor. Biz de bu yalan haberi yayınlayarak yalancı durumuna düşmüş ve hemde  olmayan bir olayı haberleştirerek  yalancı durumuna düşmüş oluyoruz.

O zamanda düşünmek  ve sormak  gerekmiyor mu?

SUÇLU KİM?

BİZCE BİRİLERİ SUÇLU AMA, BULUNAMIYOR!..

SAVCILIĞIN VERDİĞİ KARARIN ÖZETİ İSE AŞAĞIDADIR..

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ordu’da plajlar 18 Haziran’da hizmete açılıyor..Önceki Haber

Ordu’da plajlar 18 Haziran’da hizmete aç...

Sağlıkta şiddete yeni cezalar “Kamu spotu” olsun..Sonraki Haber

Sağlıkta şiddete yeni cezalar “Kamu spot...

Facebook Yorum

Yorum Yazın