BİNNAZ ANNE TOPRAĞA VERİLDİ..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
BİNNAZ ANNE TOPRAĞA VERİLDİ..

Ordu Kabadüz’lü olan Diyanet işleri başkanı Ali Erbaş’ın annesi  Binnaz Erbaş hakkın rahmetine kavuştu. Merhumenin cenazesi bugün Akyazı Mah. Uhud Camiinde kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali ERBAŞ ile Cafer, Mustafa, Metin Erbaş, Safinaz Erbaş, Hanife Topçuoğlu ve Nazime Bodur'un anneleri Binnaz ERBAŞ’ın cenaze törenine yoğun bir katılım oldu.

Cenaze törenine Ordu Valisi Muammer Erol, AK Parti Ordu Milletvekilleri Mahmut Özer, İbrahim Ufuk Kaynak, Mustafa Hamarat, Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet Hilmi Güler, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş, Ordu İl Müftüsü İsmail Çiçek, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, kurum ve idare müdürleri ile birçok vatandaş katıldı.

Cenazesi (15 Kasım Çarşamba) bugün ikindi namazını müteakip Akyazı Uhud Cami'inde cenaze namazı  kılındıktan Kabadüz İlçesi Yeşilyurt Mahallesi'ndeki Aile kabristanlığında toprağa verildi.

Merhumeye Allahtan rahmet, başta Ali Erbaş olmak üzere ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.


TOBB Ordu (OGK) kurulu icra komitesi başkanı oldu..Önceki Haber

TOBB Ordu (OGK) kurulu icra komitesi baş...

Ordu Şehitler Anıtı açılışı Başkan Güler’e nasip oldu..Sonraki Haber

Ordu Şehitler Anıtı açılışı Başkan Güler...