4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

“BENİM GİBİ KELEK ADAMI 2 DÖNEM BAŞKAN SEÇTİLER”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“BENİM GİBİ KELEK ADAMI 2 DÖNEM BAŞKAN SEÇTİLER”
Bu adam iktidar Partisinin Belediye başkanı. Çıkıyor bir TV. Kanalında yaptığı çalışmaları anlatıyor. Hemde canlı yayında diyorki, sağolsun bu milletimize teşekkür ediyorum. “BENİM GİBİ KELEK ADAMI 2 DÖNEM BELEDİYE BAŞKANI SEÇTİLER” diyor. Önce başkanın dili sürçtü sandık, adam hiç umursamadan hiçbir açıklama dahi yapmadı. Bu adam Ordu’nun Korgan ilçesinde iki dönem Belediye başkanı seçildi. Bu başkanları makamlarından indirecek biri yokmu?

Bazı AKP’li Belediye başkanları ve Ordu il başkanı Halit Tomakin başta olmak üzere Ordu’da partilerinin sonunu hazırlıyorlar. AK Partili Belediye başkanları ve İl başkanları gittikçe şaşırmaya başladılar.. Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin anamıza-karımıza küfür ederek, tehditlerde bulunuyor. AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin, Fındık üreticisini hedef alarak 30 Nisana kadar  elinizden çıkarın diyor. Korgan Belediye başkanı Tuncay Kiraz, kendisine “KELEK” diyor. Sanırım artık AK Parti seçmenlerle dalga geçilme, hakaret etme ve küfür etme bunalımına  girmiş..

TÜRK DİL KURUMUNDA “KELEK” NE DEMEK?

Kelek kelimesi dilimizde sıklıkla karşımıza çıkan sözcükler arasındadır. TDK’ye göre kelek kelimesi ise şu anlama gelmektedir:

- Olgunlaşmamış, ham kavun.
- Irmaklarda işleyen ve şişirilmiş tulumlar üzerine kurulan bir tür sal.
- Yer yer çıplaklığı veya boşluğu olan.
- Kılsız.
- Aptal.

İşte AK Partili bir Belediye başkanının kendisini ne durumlara düşürdüğünü ve millete Hangi gözle baktığını sanırız daha iyi anladınız. Gerçekten bu sözler siyaset  açısından çok ciddi bir meseledir. AKP içindeki bu gibi siyasetçiler  AK Partinin sonunu kendi elleri ve kendi dilleri ile hazırladığı da alenen ortadadır.

Bu konuşma sosyal medyada da adeta alay konusu yapılarak hem dalga geçiliyor, hem de sitem ve şikayet ediliyor.  O zaman Parti yetkilileri bu başkanları derhal görevlerinden almalıdırlar.

İŞTE YAPILAN BİR PAYLAŞIM VE YORUM..

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan 14 Mart tıp bayramını kutladı..Önceki Haber

Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan 14 Mart tıp...

Altınordu’ya Spor tesisleri için ALTIN hamle..Sonraki Haber

Altınordu’ya Spor tesisleri için ALTIN...

Facebook Yorum

Yorum Yazın