AŞKIN KANDİL - evde kal

BELEDİYELERDEN ÜCRETSİZ KANDİL SİMİDİ İKRAMI..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BELEDİYELERDEN ÜCRETSİZ KANDİL SİMİDİ İKRAMI..
Mübarek Kandil gecesi nedeniyle Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Altınordu Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde halka ücretsiz simit dağıtarak halkın hayır ve duasını aldılar.Büyük Şehir Belediyesinin simidini Celal Tezcan dağıtırken, Altınordu Belediyesinin simitlerini de başkan vekili İsa Hitaloğlu dağıttı..

Altınordu’da tahıl pazarı ile şadırvan yanında kurulan stantlarda vatandaşlara kandil simidi ikram eden Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Celal Tezcan, “Belediyeler halkın evidir. Kandiller Allahtan, yapmış olduğumuz eksiklere karşı özür ve af dileme günleridir. Bugünlerde bizler de sembolik olarak kandil simidi dağıtımı yapıyoruz. Bugünler birleşmek, dua etmek için önemli günlerdir. Ülkenin huzur,  mutluluk içerisinde, korku ve endişeden uzak günler geçirmesini diliyor, ilimizin ve ülkemizin kandilini kutluyoruz. Allah tekrarına nasip etsin” dedi.

Büyükşehir Belediyesince gerçekleştirilen organizasyon kapsamında, Altınordu ilçesinde vatandaşlara 3 bin kandil simidi ikramında bulunuldu.

****   *****            *******

Altınordu Belediyesi, belediyecilik alanında yürüttüğü çalışmaların yanı sıra sosyal yönlü faaliyetlerini de kesintisiz bir şekilde yürütmeye de devam ediyor. ‘Paylaşmanın ve bereketin yurdu ALTINORDU’ sloganıyla sosyal yönlü çalışmalarını sürdüren Altınordu Belediyesi, bu kapsamda vatandaşlara Regaip Kandili dolansıyla kandil simidi dağıttı.

Altınordu Belediyesi tarafından Yalı Cami, Orta Cami, Ensar Cami, İmam Hatip Cami, Şadırvan ve Köprübaşı mevkiinde kurulan stantlarda kandil simidi dağıtımı yapıldı. Altınordu’luların yoğun ilgi gösterdiği kandil simidi dağıtımına katılan Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları, kurulan stantlarda vatandaşların kandilini tebrik ederek kandil simidi ikramında bulundu.

Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen kandil simidi dağıtımından duydukları memnuniyeti dile getiren Altınordu’lular ise emeği geçen herkese teşekkür ettiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CORONAVİRÜS HABERLERİNE YALANLAMA GELDİ..Önceki Haber

CORONAVİRÜS HABERLERİNE YALANLAMA GELDİ....

BAŞKAN TÖREN: “AŞKINAN ÇALIŞAN YORULMAZ”Sonraki Haber

BAŞKAN TÖREN: “AŞKINAN ÇALIŞAN YORULMAZ”

Facebook Yorum

Yorum Yazın