4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Belediyeler sadece şehit, gazi ve engelli Babaları hatırladı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Belediyeler sadece şehit, gazi ve engelli Babaları hatırladı..
Ordu’yu yönetenler bugünlerde çok farklı ve garip uygulamalar yapmaya başladı. Her önemli günlerde sadece şehit, gazi ve engelli aileleri hatırlanıyor. Elbette bu insanları unutmamak, öncelik tanımak, hayır duasını almak gerekiyor ama, azıcık da olsa normal insanların Babaları da hatırlanması gerekmiyor mu?

BELEDİYELERDEN BABALAR GÜNÜ KUTLAMASI YİNE FARKLI OLDU.

Bugün çok önemli bir gündü. “BABALAR GÜNÜ” Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Babalar Günü'nde şehit ailelerini ziyaret etti. Altınordu Belediyesi de şehit, gazi ve engelli ailelerinin BABALAR gününü kutladı. Ancak, şehit, gazi ve engelli aileleri bugünlerde değil, her gün anılarak, hatırlanmalıdır.

Babalar Günü dolayısıyla şehit aileleriyle bir araya gelen Başkan Güler, babaların gününü kutladı, her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Başkan Güler, Altınordu ilçesinde ikamet eden Şehit Gültekin Gülaçtı'nın Babası Durmuş Gülaçtı ve Şehit Zeki İnan’ın Babası Hilmi İnan’ı ziyaret etti.

Aile fertleriyle yakından ilgilenen Başkan Güler, "Her zaman şehit ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Babalar Günü olması münasebetiyle bugün şehitlerimizin emaneti olan babaları ziyaret ettik. Şehit babaları başta olmak üzere büyük bir fedakarlıkla dünyanın en yüce görevlerinden birisini ifa eden babalarımızın Babalar Günü'nü kutluyor, ahirete irtihal etmiş olanları rahmet ve minnetle yad ediyorum."dedi.

Aileler de desteğinden dolayı Başkan Güler’e teşekkür ederek, özel günlerde hatırlanmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

ALTINORDU BELEDİYESİ DE ŞEHİT VE GAZİ ENGELLİ BABALARININ GÜNÜNÜ KUTLADI..

Klasik belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal yönlü çalışmalarla da toplumun tüm kesimlerinin takdirini kazanan Altınordu Belediyesi düzenlediği farkındalık programıyla hayatın gerçek kahramanları babaların ‘Babalar Günü’nü kutladı.

Başkan Aşkın Tören’in talimatları ile hazırlanan etkinlikte belediye ekipleri şehit ve gazi babaları başta olmak üzere farklı sosyal kesimlerden babaları evlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Belediye ekipleri öncelikle evlatlarını vatan uğruna feda eden aziz şehitlerimizin babalarını ve kahraman gazilerimizi evlerinde ziyaret ederek Başkan Aşkın Tören’in selamlarını saygılarını ve kutlama mesajı ile birlikte hediyelerini ilettiler.

Farklı sosyal kesimlerden babaları evlerinde ziyaret eden ekipler, engelli babaları ve engelli çocuğu olan babaları da unutmadılar.

BAŞKAN TÖREN’DEN BABALAR GÜNÜ KUTLAMASI

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören de Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj paylaştı. Ailenin toplumun temel taşı olduğunu, babanın da ailenin temel direği olduğunu belirten Başkan Tören, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yüreğiyle, fedakârlığıyla ömrünü ailesinin huzuruna, mutluluğuna, refahına adayan tüm babaların Babalar Günü’nü tebrik ediyorum. Başta aziz şehitlerimiz olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm babaları rahmetle, hürmetle yâd ediyor, hayatta olan Gazi babalarımıza ve tüm babalarımıza sağlıklı ömürler diliyorum.”

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren babalar ise, bu özel günde kendilerini unutmayan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür ederek başkan Tören’in babalar gününü kutladılar.   

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mukaddes Pekin, “İnsanlar Giderek Robotlaşıyor”Önceki Haber

Mukaddes Pekin, “İnsanlar Giderek Robotl...

Bizim Fındığımızı alıyor, Türkiye şampiyonu oluyor..Sonraki Haber

Bizim Fındığımızı alıyor, Türkiye şampiy...

Facebook Yorum

Yorum Yazın