3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Belediyeler Ramazan ayı boyunca Çocuklar için özel programlar yapıyor.

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Belediyeler Ramazan ayı boyunca Çocuklar için özel programlar yapıyor.
Ordu Büyük Şehir Belediyesi ile Altınordu Belediyesi bu Ramazan ayında çocuklar için özel programlar düzenleyerek hem çocukları, hem de ailelerini son derece mutlu ediyorlar.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin “Ramazan Çocuklarla Güzel” adıyla düzenlendiği etkinlikler yoğun ilgi görüyor. Her akşam Ordu Kültür ve Sanat Merkezinde (OKSM) buluşan çocuklar ve aileler sayısız etkinliklerle hafızalara yer edinecek bir Ramazan ayı yaşıyor.

 Yaptığı kültür sanat etkinlikleri ile Orduluların her daim beğenisini kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel çocuklar için hazırladığı etkinliklerle bu yılda adından söz ettiriyor.  Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından “Ramazan Çocuklarla Güzel” teması ile hazırlanan organizasyonla çocuklar eğlenceli etkinliklerde bir araya geliyor.

ALTINORDU BELEDİYESİ DE  AYRI BİR PROGRAM DÜZENLİYOR..

Başkan Aşkın Tören’in öncülüğündeki Altınordu Belediyesi hem Altınordu’da hem de büyük yıkımın yaşandığı deprem bölgesinde çocukların gönüllerinde coşku, yüzlerinde tebessüm olmaya devam ediyor.

Her hafta sonu Altınordu Trafik Eğitim Parkında geleneksel Ramazan eğlenceleri ve Ramazan Sinema etkinliği gerçekleştiren Altınordu Belediyesi, Adıyaman Gölbaşında da çocuklara özel Ramazan etkinlikleriyle iftar akşamlarını çocuklar için renklendiriyor.

 


AKP. İL BAŞKANININ LİSTELERE İSYANI VAR..Önceki Haber

AKP. İL BAŞKANININ LİSTELERE İSYANI VAR....

NİHAYET AKP’Lİ BAŞKAN TOMAKİN GÖREVDEN ALINDI..Sonraki Haber

NİHAYET AKP’Lİ BAŞKAN TOMAKİN GÖREVDEN A...