AŞKIN KANDİL - evde kal

Bayan Yavuz ve iş adamlarının eşlerinden engellilere sürpriz..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bayan Yavuz ve iş adamlarının eşlerinden engellilere sürpriz..
Ordu Valisi Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Mevlüde-Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan engellileri işadamı eşleri ile birlikte ziyaret etti. Ordu’lu iş adamlarının eşlerinin de katıldığı yaş günü kutlamasında bayanlar pasta ve yiyecekleri evlerinden götürerek engellileri mutlu ettiler..Engellilerin büyük hayır ve dualarını aldılar..

Altınordu ilçesi Karacaömer mahallesinde bulunan Mevlüde-Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan engelli vatandaşlarla bir araya gelen Selda Yavuz ve işadamı eşleri, onlarla tek tek ilgilenerek bir süre sohbet etti.

Bayan Yavuz işadamı eşleri ile birlikte kurumu gezerek, kurumda kalan engelli vatandaşların durumları ve kurumun işleyişi hakkında detaylı bilgi aldı.

Bayan Yavuz, ”Bugün  işadamlarımızın değerli eşleri Sevgi Yürür, Feyza Yeşilova, Meral Poyraz, Elif Şenocak, Elvin Bilgehan, Ruhiye Serdaroğlu, Ayşegül Yıldırım, Özgül Soysal, Zülfiye Aktaş ile beraber Mevlüde-Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine gelerek, burada kalan engelli vatandaşlarımızla birlikte olmak, onlarla vakit geçirmek istedik. Çok güzel bir gün oldu. Onları mutlu gördükçe bizler de mutlu oluyoruz. İşadamlarımızın değerli eşlerine katkıları dolayısıyla bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.


 
Ziyaret programında, Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, işadamı eşleri ile birlikte engelli vatandaşlar arasında doğum günü olan toplam 13 kişiye yaş günü sürprizi yaparken, onların en çok sevdiği yemeklerden oluşan menüyü de evde hazırlayarak onlarla birlikte yemenin keyfini yaşadı.

Mutlulukları yüzlerinden okunan engelli vatandaşlar doğum günü pastasını Selda Yavuz ve işadamı eşleri ile birlikte kestiler. Hatıra fotoğrafı çektirerek sevgilerini dile getiren engelli vatandaşlar, müzik eşliğinde doyasıya eğlenirken zaman zaman da şarkılara eşlik ettiler.
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Mevlüde-Rıfat Poyraz Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde 60 kişinin kaldığını söyleyerek, bakıma muhtaç 18 ile 70 yaş arası kadın bedensel, zihinsel ve ruhsal engellilere hizmet verildiğini ifade etti.
 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BELDE EVLERİNİN SON DURUMUNU MERAK ETMEYİN..Önceki Haber

BELDE EVLERİNİN SON DURUMUNU MERAK ETMEY...

Telefon kablosu çalan iki kişi yakalanarak tutuklandı..Sonraki Haber

Telefon kablosu çalan iki kişi yakalanar...

Facebook Yorum

Yorum Yazın