4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Bastır parayı en başarılı Belediye başkanı ol…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bastır parayı en başarılı Belediye başkanı ol…
Ne kadar olsa eski Belediye başkanı Fazlı Kılıç’ın çırağı… Kağıthane Belediyesinin FETÖ’cü Belediye başkanı Mevlüt Öztekin SONAR Araştırma Şirketi'nin, "Belediye Başkanları Başarı Oranları" başlıklı araştırmasızının sonuçlarına göre; İstanbul'da en başarılı belediye başkanı oldu. Hakkında soruşturma açılması gereken başkan ödüllendirilmeye devam ediliyor.

Bilindiği gibi daha önceki haberlerimizde de yayınladığımız başkan Mevlüt Öztekin’in kız kardeşi  Gülşah Öztekin Dinler, 15 Temmuz FETÖ darbe gecesi Yunanistan’a kaçmış ve  daha sonra buradan da Amerika’ya kaçarak, halen FETÖ’nün okulunda öğretmenlik yaptığını bilmeyen ve duymayan kalmadı. Başkan Öztekin’de yine 2019 seçimlerinde Kağıthane halkı tarafından AKP’den Belediye başkanı seçilmişti.

Kağıthane Belediyesi eski başkanı Fazlı Kılıç’da başkanlığı döneminde araştırma şirketlerine çalışmalarından dolayı değil, en çok parayı ödediği için sık sık 1. seçiliyordu. Şimdi onun çırağı olan Mevlüt Öztekin de aynı taktiği uyguluyor. Araştırma şirketlerine en fazla parayı bastır, birinci seçil. FETÖ’cü başkanlar hakkında soruşturma açılması gerekirken,  maalesef ödül veriliyor.

Başkan Mevlüt Öztekin hakkında bu konuda daha önce yayınladığımız haberimizi aşağıdaki linki tıklayarak okuyun ve hafızalarınızı tazeleyin..

https://www.yongazetesi.com/public/index.php/haber/akpli-mevlut-oztekinin-kardesi-amerikada-feto-kacagi-8944

ARAŞTIRMA ŞİRKETİNİN AÇIKLAMASI..

SONAR, araştırma şirketi, 1 Şubat - 15 Nisan tarihleri arasında, 20 büyükşehirin 8'inde yüz yüze, 12'sinde ise telefon yöntemiyle gerçekleştirdiği anketin sonuçlarını yayımladı. Ankette İstanbullulara ilçe belediyelerinin koronavirüsle mücadelesinden duydukları memnuniyet soruldu. Anketin sonuçlarına göre Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, koronavirüsle mücadelede, İstanbul'da yüzde 69,4'lük oranla en başarılı belediye başkanı oldu.

SONAR araştırma şirketi Belediyelerin yaptığı çalışmaları son 1 yılda koronavirüsle mücadele çalışmaları hakkında genel bir araştırma ve tespitler yaptığı gerekçesiyle Mevlüt Öztekin’i başarılı bularak en çok para ödediği için en başarılı Belediye başkanı seçti. İnansak da inanmasak da FETÖ’cü olsa da olmasa da, parayla da olsa  Mevlüt Öztekin İstanbul’da birinci seçilmiş oldu.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Melisa Özmen Yardımlarıyla dikkatleri çekiyor!Önceki Haber

Melisa Özmen Yardımlarıyla dikkatleri çe...

Başkan Yılmaz, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.”Sonraki Haber

Başkan Yılmaz, “1 Mayıs Emek ve Dayanışm...

Facebook Yorum

Yorum Yazın