3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

Başkan Yılmaz, “Arkamızdan söylenenler, bizi yıldırmadı,”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Yılmaz, “Arkamızdan söylenenler, bizi yıldırmadı,”
Sağlık Sen Ordu şube başkanı Ahmet Yılmaz, sendika çalışmaları hakkında yaptığı basın açıklamasında “ORDU SAĞLIK CAMİASI BU YIL DA SAĞLIK-SEN DEDİ” diyerek Ordu’da sağlık kurumlarını destekleyen yetkili sendika olduklarını ifade ederek, kendilerini karalamaya çalışanların amaçlarının hatalarını örtbas etmeye çalıştıklarını ifade etti.. Sendika olarak yönetim kurulu üyelerine ve sendika üyelerine teşekkür eden başkan Ahmet Yılmaz, yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi;

Arkamızdan söylenenler, yapılan kulisler bizi yıldırmadı, diyen başkan Yılmaz, Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanlığı görevine geldiğimiz günden beri, sizlere layık olmak adına  mesai saati gözetmeksizin gecemizi gündüzümüze katarak yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Ekibimizle birlikte  nerede bir sağlık çalışanı varsa üşenmedik, yolları aştık yanına gittik, sevincine-üzüntüsüne ortak olmaya çalıştık, varsa yaşadığı sorunlar bu sorunların çözümü noktasında elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık.

Süreç içinde, aleyhimizde aslı astarı olmayan birçok iftiralar atıldı, olmadık sözler söylendi, ithamlarda bulunuldu.

KENDİ HATALARINI BİZİ KARALAYARAK ÖRTBAS ETMEYE ÇALIŞANLAR VAR..

Ben ve Yönetim Kurulu üyelerim Şeref ve haysiyet yoksunu iddialar ve manşetlerle  karalanmaya, hedef haline getirilmeye çalışıldık. Küçücük beyinleriyle kendi hata ve eksiklerini bizleri karalayarak, örtbas etmeye çalışan bu kişilerin kimler olduğunu, amaç ve maksatlarını bizler ve siz değerli üyelerimiz çok iyi biliyorduk. Ama bu manşetler, arkamızdan söylenenler, yapılan kulisler bizi yıldırmadı, çalıştık çalıştık daha da çok  çalıştık.

Ve bugün bu çalışmanın karşılığını aldık. Meslektaşlarımız o manşetleri attıranlara, bizleri karalamaya çalışanlara, aleyhimizde propaganda yapanlara  Ordu genelinde yetkiyi bize vererek öyle bir tokat attı ki, asıl manşette bu oldu.

Her ne kadar sayılar bizim için önemli olmasa da üye sayımlarının yapıldığı 15 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Ordu ili genelinde, Üniversitemiz ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı kurumlarımızda  dahil olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımızda yetkili sendika olduk.

Bu tablonun oluşmasında gece gündüz demeden büyük gayret gösteren başta Yönetim Kurulu üyelerim olmak üzere, ilçe temsilci ve yönetim kurulu üyelerimize, işyeri temsilcilerimize ve tabiki bizlere bu gururu yaşatan tüm meslektaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. 

Sağlık çalışanlarımızın sendikamıza göstermiş oldukları yoğun ilgi ve alaka bizleri hem gururlandırmış, hem de üzerimizdeki sorumluluk bilincini daha da arttırmıştır.

Omuzlarımızdaki yükün ağır olduğunu biliyoruz.

 Önümüzdeki sorunların neler olduğunu da  çok iyi biliyoruz.

Ancak,  bize vermiş olduğunuz güçle  sağlıkçı kardeşlerimizin sorunlarını birer birer çözmek için var gücümüzle çalışacağımızı da bilmenizi isteriz.

Ben bir kez daha tüm meslektaşlarıma ve camiamıza teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Teşekkürler Ordu


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
OSKİ Kurşunçalı ormanarından su getirecek..Önceki Haber

OSKİ Kurşunçalı ormanarından su getirece...

HALUK ŞENSOY’UN FINDIK REKOLTESİNİ ÇALDILAR..Sonraki Haber

HALUK ŞENSOY’UN FINDIK REKOLTESİNİ ÇALDI...

Facebook Yorum

Yorum Yazın