4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Başkan Yaşar Şahin’le ilgili haberimiz suç teşkil etmedi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Yaşar Şahin’le ilgili haberimiz suç teşkil etmedi..
Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin ile ilgili yayınladığımız haberimizle ilgili Gürgentepe Cumhuriyet savcılığı suç ve hakaret içerikli görmeyerek “KOVUŞTURMAYA YER YOKTUR” diye takipsizlik kararı verdi. Başkan Yaşar Şahin aradığı suçluyu da bulamadı. Kendisini destekleyen ve bizlere hakaret eden Gürgentepe’nin Mahalle muhtarları ve STK kuruluşları yorum yazanları da böylece destekleri boşa gitmiş oldu. Başkan Yaşar Şahin ise bu haber nedeniyle telefon açarak bizlere ana-avrat küfür etmişti. Küfürü haksız yere ettiği de ispatlanmış oldu.

Gürgentepe Belediye başkanının şahsı hakkında değil, bir kamu kuruluşu olan Belediye ile ilgili olarak, bazı çelişkili fatura ödemeleri konusunda başkanın açıklama yapmasını istediğimiz halde, başkan Yaşar Şahin, gazetemiz sahibi Osman Şahin’e teşekkür ederek, ana-avrat küfür etmiş ve ayrıca bize ölüm tehdidinde bulunmuştu. Gürgentepe C. Savcılığı yayınladığımız haberimizde suç yok dedi..Başkan Yaşar Şahin’in ettiği küfürler de böylece boşa gitmiş oldu. Ancak, başkana diyoruz ki; üzülme şimdi de bu yaptığımız haber için sövmesini öneriyoruz.

“BEN 35 YILLIK İMAMIM” DİYEREK KÜFÜR EDEREK, TEHDİT ETMİŞTİ..

35 yıllık imam olduğunu ve bu zamana kadar haram yemediğini, kimsenin bir öğün yemeğini dahi yemediğini ifade eden Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin hiçbir gerekçe göstermeden, küfür ve hakaret ederek, “Kime sordunuz nerden bir bilgi aldınız, amcam oğlu kim, ne amcası, ne dayısı, ne emmisi. kimsiniz lan siz, o yalan yanlış haber yapanı, benim hakkımda haber yapanın anasını avradını s…….m.  Geliyorum, beyninden bıçaklayacam seni it oğlu it, öyle yalan yanlış haberi 40-50 senedir koruduğum itibarımı siz çiğneyemezsiniz, adamın anasını avradını s…….m..” dediğinde, “Sen gerçekten Gürgentepe belediye başkanı Yaşar Şahin misin”, diye sorduğumuzda ise “Siktir git lan pezevenk, göreceksin bak, başkanı maşkanı, orospu çocukları milletin ekmeği ile oynama kökünün a…a.. koyim, geliyorum, a… a.. koydumun uşakları diyesin, terbiyesiz millet sizin oyuncağız mı lan” diyerek, bizde kendisine sadece “Anlaşıldı anlaşıldı, söylediklerini sana iade ediyorum”diye cevap verdikten sonra telefonu kapatmıştı..

C. SAVCILIĞINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK..

Başkan Yaşar Şahin’in bu küfürlerinden sonra Ordu C. Savcılığına suç duyusunda bulunurken, yetkili makamlara da idari yönden şikayette bulunarak ses kayıtlarını delil olarak gönderdik ve başkan Şahin’in ettiği küfürü de internet haber sayfamızda yayınlamış bulunuyoruz.

Tüm yaşanan bu olumsuzluklardan sonra haberimizle ilgili Başkan Yaşar Şahin’in şikayetine haberimizde ağır eleştirilerin olduğu ve ancak suç teşkil etmediği gerekçesiyle  takipsizlik kararı verildi. Ayrıca Belediye ile ilgili habere konu olan faturaları sosyal medyada paylaşan Hüseyin Kocaman hakkında da takipsizlik kararı verildi. Başkan Yaşar Şahin’in  haksız yere küfür ettiği doğrulanmış ve aradığı suçluyu da bulamamış oldu.

Ayrıca, başkan Yaşar Şahin yine avukatı Oğuzhan Çelik aracılığı ile gazeteci Osman Şahin’i şikayet ederek, “Sesimi kaydederek, özel hayatımı ihlal ettiler, haysiyet ve şerefimle oynadılar” diye yaptığı şikayet konusunda ise açılan dava 2 Aralık 2020 tarihinde görülecek. Ayrıca gazeteci Osman Şahin, Yaşar Şahin’in tehditleri nedeniyle Ordu valiliğinden can güvenliği istemiş ve bu talep kabul edilmişti.

Küfüre neden olan ve takipsizlik kararı verilerek suç teşkil etmeyen haberi yeniden okumak için  aşağıdaki linki tıklayarak hatırlayınız.

https://www.yongazetesi.com/public/haber/baskan-ile-amcaogu-belediyede-isleri-iyi-goturuyor-10280


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Virüs ortamında Perşembe’ye At ve Deve, Ordu’ya Sucuk pazarı açıldı..Önceki Haber

Virüs ortamında Perşembe’ye At ve Deve,...

KESTANE BALINA ONAY İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI..Sonraki Haber

KESTANE BALINA ONAY İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞL...

Facebook Yorum

Yorum Yazın