29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Başkan Yaşar Şahin’in sponsoru, Cafer Şahin AKP. yönetimine girdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Yaşar Şahin’in sponsoru, Cafer Şahin AKP. yönetimine girdi..
AK Parti Gürgentepe ilçe kongresi geçtiğimiz günlerde yapıldı. İlçe yönetimine önemli bir isim dahil oldu. Gürgentepe Belediyesine usulsüz faturalar kestiği iddiasıyla gazetemizde haber olan ilçe esnaflarından Cafer Şahin AKP ilçe yönetimine girerek yerini aldı. Belediye başkanlığı seçiminde başkan Yaşar Şahin’in sponsoru olan ve yaptığı masrafları Belediyeden haksız yere tahsil ettiği iddialarıyla gündeme gelmişti.

Gürgentepe AKP ilçe kongresinde önemli isimler olduğu dikkat çekerken, ilçede Şahin Ticaret adı altında faaliyet gösteren Cafer Şahin’in AK Parti yönetimine girmesi için Belediye başkanı Yaşar Şahin’in büyük destek verdiği söyleniyor. Çünkü, Cafer Şahin, Belediye başkanı Yaşar Şahin uzaktan amcaoğulları oldukları için  adeta kanka olmuşlar ve Belediyenin bütün nakliye ve benzeri işlerini Cafer Şahin’e verdiği tespit edilmişti.

Bu konuda Gürgentepe halkının tepkisi üzerine Belediyeye kesilen haksız fatura hakkında gazetemizde yayınladığımız bir haber nedeniyle başkan Yaşar Şahin gazeteci Osman Şahin’e telefon açarak ana avrat küfür etmiş ve  ölüm tehditlerinde bulunmuştu. Başkan Yaşar Şahin’de bu haberle ilgili suç duyurusunda bulunmuş, ancak Gürgentepe C. Savcılığı “KOVUŞTURMAYA YER YOK” diye takipsizlik kararı vermişti.

GÜRGENTEPE’DE İŞLEM TAMAM..

Yapılan AKP kongresinde ilçe yönetimine giren Cafer Şahin’in AKP  yönetiminde olduğu için bundan sonra Gürgentepe Belediyesinde yapacağı ticari  işlerin daha kolay yürümesi için işlem tamamlanmıştır. Bilindiği gibi Şahin Ticaret adı altında ticaret yapan Cafer Şahin, Belediyeye kestiği usulsüz faturalarla aldığı ödemelerle kamu oyunda ve basında gündeme gelmişti.

BAŞKANIN KONUŞMALARI DA DİKKAT ÇEKTİ.

AK Parti Gürgentepe ilçe başkanlığına daha önce atama ile gelen Mevlüdiye Adıgüzel Töngel güven  tazeleyerek seçimle geldi. Başkan, yaptığı önemli konuşmalarla dikkat çekerek, “Makamlar geçici dava bakidir. Biz hak rızası için halka hizmet amacıyla yola çıktık. Bayrak nöbetini günü zamanı geldiğinde elbette ki bizde sizlerin tercih ettiği bir dava arkadaşlarımıza teslim edeceğiz. Makam, mevki peşinde değiliz”diyerek başkan Yaşar Şahin’e destek verici konuşmalarda bulunarak teşekkür etti.

Ancak AKP gibi bir iktidar partisinin kendilerine ait bir web sayfası veya sosyal medya sayfası olmadığı da dikkatleri çekti..


 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Altınordu Belediyesi iki temizlik aracı aldı..Önceki Haber

Altınordu Belediyesi iki temizlik aracı...

Yeni şarkısı çıktı..”AKSİYONDAYIM”Sonraki Haber

Yeni şarkısı çıktı..”AKSİYONDAYIM”

Facebook Yorum

Yorum Yazın