3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

BAŞKAN YAŞAR ŞAHİN’İ MUHTARLAR KURTARMIŞ!..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAŞKAN YAŞAR ŞAHİN’İ MUHTARLAR KURTARMIŞ!..
Gazetemiz istihbarat servisine bir haber geldi. Küfür eden Belediye başkanını görevinden alınmasını destek bildirisi yayınlayan Mahalle muhtarları kurtarmış. Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin geçtiğimiz günlerde telefon açarak gazetemiz sahibi ve sorumlu müdürü Osman Şahin’e ana-avrat küfür etmişti. Bu olaydan sonra görevinden alınması istenen başkan Şahin için bazı Mahalle muhtarları Ankara’ya giderek başkanın görevinden alınmasını bakın nasıl engellemişler.

Önce Belediye başkanı Yaşar Şahin'in gazetemize ettiği küfürü bir kez daha dinleyelim..

(Aşağıdaki linki tıklayınız)

https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124

Sadece iddia ve söylentilerden ibaret olan ve gazetemize gelen bu bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda kesin bir delil yok ama, acaba doğru mu yanlış mı bu konu hakkında  yetkili makamlardan resmi bir açıklama bekliyoruz.

“Gürgentepe’yi CHP’ye teslim ederiz”

İddialar şöyle : Gazetemize ana-avrat küfür eden Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’i desteklemek için 23 Mahalle muhtarı ve Sivil Toplum kuruluşları “BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”diye imzalı ve mühürlü bir deklarasyon yayınlamışlardı. Bu bilgileri bazı sosyal medyada da paylaşmışlardı.  Olayı duyan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan ve diğer yetkililer başkan Yaşar Şahin’in derhal görevinden alınmasını istemiş. Bunun üzerine Gürgentepe’nin bazı Mahalle muhtarları Ankara’ya giderek, “Başkanımızı görevinden alırsanız, Gürgentepe’yi CHP’ye teslim ederiz”diyerek adeta tehdit gibi tepki göstermişler.

Bu direnişin karşılığında muhtarların talepleri kabul edilerek başkan Şahin’in görevi gelecek seçime kadar devam edecek, ancak bir dahaki seçimlerde  aday gösterilmeyeceği sözünde anlaşmaya varılmış. Bu jestin karşılığı olarak da başkan Yaşar Şahin, Mahalle muhtarlarının bütün isteklerini yerine getireceğini ve Mahalle yollarının yapımı sözü verdiği iddia ediliyor.

Gazetemize küfür eden Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’de böylece görevinden alınmaktan muhtarlar sayesinde kurtulmuş oldu. Yaptığımız adli ve idari şikayetlerden ise henüz şu ana kadar kesin bir resmi sonuç açıklanmadı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KANO'DAN SONRA RAFTİNG DE HİZMETE GİRDİ..Önceki Haber

KANO'DAN SONRA RAFTİNG DE HİZMETE GİRDİ....

İlçede 5 cadde karantinaya alındı..Sonraki Haber

İlçede 5 cadde karantinaya alındı..

Facebook Yorum

Yorum Yazın