3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

Başkan Tören, kendisi verdi, vatandaşı da davet etti..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Tören, kendisi verdi, vatandaşı da davet etti..
Altınordu Belediyesi COVİD-19 salgını dolayısıyla azalan kan stoklarına destek olmak amacıyla Kızılay ile iş birliği yaparak kan bağış kampanyası düzenledi. Başkan Aşkın Tören: yaptığı açıklamasında, “Türk kızılay'ı kan toplayan bir kurum olmasının ötesinde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk milletinin merhamet ve şefkat yüzüdür” diyerek Altınordu Belediyesi’nden kan bağışına destek olduklarını belirterek kendisi de kan verdi..

Türk Kızılay'ı pandemi sürecinde azalan kan stoklarının arttırılması için yürüttüğü kampanyalarına aralıksız devam ediyor. ‘Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır’ parolası ile çalışmalarını sürdüren Türk Kızılay’ı öte yandan kamu kurumlarıyla yaptığı iş birliğiyle de dönem dönem azalan kan stoklarının artırılması hedefleniyor.

Altınordu Belediyesi ve Kızılay iş birliğinde Altınordu Belediyesi hizmet binasında gerçekleştirilen kan bağış kampanyası ile belediye çalışanları kan bağışında bulundu. Kurulan stantlarda belediye çalışanlarının yanı sıra belediye de işlem yapan vatandaşlarda kan bağışına katkı sundu.

BAŞKAN TÖREN: “SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Altınordu Belediyesi’nde düzenlenen kan bağış kampanyasına katılan ekipleri ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Kızılay'ın çok önemli bir görev üstlendiğini söyledi. Altınordu Belediyesi olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Tören, “Biz Türk Kızılayı'nı sadece kan bağışı ile tanımıyoruz. Ülkemizin hayırsever ülke olması unvanını kazandıran bir kurum. Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Türk Milletinin dünyada ki merhameti ve şefkatinin temsili bir kurumumuz. Bizde Altınordu Belediyesi olarak bu sorumluluğa çalışma arkadaşlarımızla ve kıymetli Altınordu'lu hemşerilerimizle destek veriyoruz. İçinde bulunduğumuz pandemi süreci içerisinde gönüllülüğü teşvik ederek kan stoklarımızın artırılmasını hedefliyoruz. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizi gönüllü kan bağışında bulunmaya davet ediyorum” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Vatandaşlar 15 temmuz kutlamalarına ilgi göstermedi..Önceki Haber

Vatandaşlar 15 temmuz kutlamalarına ilg...

“Sağlık çalışanı ortak bu limanın yegane can suyudur.”Sonraki Haber

“Sağlık çalışanı ortak bu limanın yegane...

Facebook Yorum

Yorum Yazın