İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Başkan Tören, “Baba; karşılıksız sevgi ve fedakârlık timsalidir.”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Tören, “Baba; karşılıksız sevgi ve fedakârlık timsalidir.”
Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Tören Babalar günü mesajını ilginç bir şekilde kutlayarak, babalar ile evlatlar arasında yaşanan ve güncel olarak kullanılan sözleri paylaşarak dikkat çeken değişik bir mesaj yayınlayarak BABALAR gününü kutladı. Belediye ekipleri ise önemli Babaları evlerinde ziyaret ettiler. Başkan Tören, Baba; karşılıksız sevgi ve fedakârlık timsalidir” dedi..

Anne ve babaların güçlü aile yapısının temel direği olduğunu ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Anne ve babalar, toplumumuzdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapımızın temel direğidir.

Baba; karşılıksız sevgi ve fedakârlık timsalidir.

Ailesi için her türlü fedakarlığı üstlenen, her türlü çileye göğüs geren, ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babalar çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için özveriyle çaba harcamaktadırlar.

Yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgemeyen babalar, bu yüzden evlatları tarafından daima örnek alınırlar.  Onların haklarını ne yapsak ödeyemeyiz.

Bizlerden desteğini eksik etmeyen babalarımızın kıymetini bir gün değil her gün bilmeliyiz.

Bu vesileyle Varlıkları ile hayatlarımızı anlamlandıran, sevgi merhamet güven ve fedakârlığın timsali babalarımızın babalar gününü kutluyorum.

Başta aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm babaları saygıyla ve rahmetle anıyorum.

Babalar gününüz kutlu olsun.” dedi..

ALTINORDU BELEDİYE EKİBİ  BABALARI ZİYARET ETTİLER..

Altınordu Belediyesi Babalar Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte şehit, gazi, doktor, öğretmen, sanatçı, sporcu, balıkçı, işçi, çiftçi, engelli ve çeşitli meslek kollarından şehrimizin önemli isimlerinin de aralarında bulunduğu babaları evlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyelerle Babalar Günü’nü kutladı.

Yaptığı çalışmalarda insanı merkeze alan hem şehre hem de insana dokunan Altınordu Belediyesi, klasik belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal yönlü çalışmalarla da Altınordu’luların takdirini kazanmaya devam ediyor. Birçok özel günde yaptığı etkinliklerle şehirde birlikte yaşama iradesini güçlendiren ve ortak değerlere gösterdiği hassasiyetle beğeni toplayan Altınordu Belediyesi Babalar Günü dolayısıyla düzenlediği programla da gönülleri fethetti. 

FARKLI SOSYAL KESİMLERDEN BABALAR EVLERİNDE ZİYARET EDİLDİ

Altınordu Belediyesi düzenlediği etkinlikte Altınordu’lu şehit gazi, doktor, öğretmen, sanatçı, sporcu, balıkçı, işçi, çiftçi ve engelli babaları başta olmak üzere farklı sosyal kesimlerden şehrin önemli isimlerinden oluşan babaları evlerinde ziyaret ederek Babalar Günü’nü kutladı.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren babalar ise yapılan etkinlik dolayısıyla mutlu olduklarını belirttiler. Ziyaret edilen babalar bu özel günde kendilerini unutmayan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür ederek tüm babaların Babalar Günü’nü tebrik ettiler..

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ordu’da bir Mahalle daha karantinaya alındı..Önceki Haber

Ordu’da bir Mahalle daha karantinaya alı...

Yeni valinin ilk ziyareti şehit ve yaşlılar oldu..Sonraki Haber

Yeni valinin ilk ziyareti şehit ve yaşlı...

Facebook Yorum

Yorum Yazın