4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Başkan Tomakin’den, Başkan Hilmi Güler’e övgüler..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Tomakin’den, Başkan Hilmi Güler’e övgüler..
Her ay mudat olarak yapılan Büyükşehir Belediye Meclisi Parti Grubu toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında parti il binasında yapıldı. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler , Yerel Yönetimler Başkanı Murat Yaylak,İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Telat Yıldız, İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri katıldı.AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin toplantıda yaptığı konuşmasında başkan Hilmi Güler’i öve öve bitiremedi.

AKP İl başkanlığından gönderilen  basın açıklamasını aynen aşağıda yayınlıyoruz. Doğrusunu, yanlışını haberi okuyan Ordu halkı versin.

Başkan Tomakin konuşmasında, “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZIN DÜŞÜNEN YARIŞAN ÜRETEN ORDU PROJELERİNİ KÜÇÜK GÖRÜP AĞIZ BÜKENLER BUGÜN NE KADAR DOĞRU BİR YOL İZLEDİĞİNİ GÖRMEKTEDİRLER..her bir belediye başkanımız insan üstü gayretleri ile hem hizmeti vatandaşımızın ayaklarına götürdüler hemde TEVAZU, SAMİMİYET ve gönül belediyeciliğini ilmek, ilmek işlediler” diyerek başkan Güler’i yere göğe sığdıramadı..

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin, Türkiye’de belediyecilik AK PARTİ ile ete kemiğe bürünmüş, gerçek manada vatandaşlarımız modern ve çağdaş hizmetlerin yanında kimsede olmayan gönül belediyeciliğine AK PARTİ’li belediyeler sayesinde tanışmışlardır diyerek, 2109 yılında Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 16 AK PARTİ’li belediye ile destanlarımızı yazmaya devam ediyoruz, yılın bu son toplantısında geride bıraktığımız 1 yılı değerlendirecek olursak tevazu, samimiyet ve gayretle, 'memleket işi gönül işi' diyerek, gönül belediyeciliği sözüyle milletimizin huzuruna çıktık. Hamd olsun her bir belediye başkanımız insan üstü gayretleri ile hem hizmeti vatandaşımızın ayaklarına götürdüler hemde tevazu , samimiyet ve gönül belediyeciliğini ilmek , ilmek işlediler her birinizi alınlarınızdan öpüyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum dedi.

Başkan Tomakin ; her zaman söylüyorum Ordu Büyükşehir olduktan sonra köy görünümünden sıyrılarak , gerçek şehir kimliğini yakalamış , hizmetler Büyükşehir olduktan sonra adeta yağmur gibi Ordu’ya yağmıştır. 31 Mart 2019 dan sonra geçmişte yaptıklarımızla yetinmeyen.Düşünen, üreten , yarışan bir Ordu sloganı ile hemşehrilerimizin karşısına çıkan sadece Türkiye’de değil uluslararası arenada da devlet saygınlığı olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler ile birlikte alışık olmadığımız bir belediyecilik anlayışı ile tanıştık dedi..

Rüzgar Enerjisi üretiyoruz, çöpten enerji, barajlardan enerji üretiyoruz , Ordu’da işsizlik en aza insin vatandaşlarımız işsiz kalmasın , her eve sıcak aş girsin diye , iş adamlarına çağrı yaparak gel fabrikanı kur alt yapın ve arsan benden diyor ; Ordu’da , asfalt tesislerimizi kendimiz yapıyor, iş makinalarını kendimiz alıyor , sıcak asfalt yapılmadık yer , beton atmadık ara sokak bırakmıyoruz , Belediye hizmetlerini koşar adım yaparken bunun yanında , Ordu’nun en ücra köşesine ulaşıyor , vatandaşımıza ben diyor bir şey düşündüm , sen üretirmisin diyor, işi, kaz , ördek, keçi, salep, domates, biber yetiştiriciliği gibi daha yüzlerce çeşit projeleri ufak görenler, ağız bükenler , bugün gelinen noktaya baktığımızda ,bu projeler Ordu’da yüzlerce ailenin sabit gelir kapısı oldu , çiftçilerimiz hem üretiyor , hem iyi de kazanıyor,  hemde Ülkemize katma değer kazandırıyorlar dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mahkeme Belde Evler yıkım kararını onayladı.Önceki Haber

Mahkeme Belde Evler yıkım kararını onayl...

Başkan Yaşar Şahin’in “SUÇ UYDURMA” sikayeti boş çıktı..Sonraki Haber

Başkan Yaşar Şahin’in “SUÇ UYDURMA” sika...

Facebook Yorum

Yorum Yazın