EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Başkan Tomakin, yeni parti kuranlara sitem etti..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Tomakin, yeni parti kuranlara sitem etti..
AK Parti Ordu İl Başkanlığı yılın son toplantısını yaptı. Başkan Halit Tomakin, toplantıda yaptığı konuşmada , yılın son grup toplantısını yaptıklarını belirterek Ordu adına 2019 yılını dolu, dolu geçirdik dedi. Yeni Parti kuranları sert bir dille eleştiren başkan Tomakin, “Tarih hiçbir ihaneti affetmediği gibi bu ihaneti de af etmeyecek milletimiz gereken dersi bu şükürsüzlere verecektir. Kutlu yolculuğumuza cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, partimize kattığımız yeni Ömer’lerle , Hatice’lerle 2023 hedefimize milletimizle beraber yürüyeceğiz” dedi..

Başkan Tomakin, Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere, Belediye Başkanları, gönül belediyeciliğini , samimiyet ve tevazuyu ilmek ilmek örerek Ordu’nun örnek bir şehir olmasında Türkiye’ye öncü oldular , bununla beraber Belediye Başkanlarımız gönül belediyeciliği tevazu ve samimiyetin yanı sıra 8 ayda önemli hizmetleri faaliyete geçirdiler diyerek , her birinize ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum dedi.

 

 

 

PARTİMİZE KATTIĞIMIZ YENİ ÖMER’LERLE, HATİCE’LERLE 2023 HEDEFİMİZE MİLLETİMİZLE BERABER YÜRÜYECEĞİZ.

 

Başkan Tomakin, 29 Kasım’da başlayan Mahalle delege seçimlerinin devam ettiğini, mahalle delegeler seçimlerinin tamamlandıktan sonra İlçe Kongrelerinin, ardından da sonbaharda İl Kongrelerinin başlayacağını belirterek, biz kongrelerimizi birlik ve beraberlik içinde büyük bir heyecan ve katılımla yapacağız. Kutlu yolculuğumuza Dünya Lideri Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, partimize kattığımız yeni Ömer’lerle, Hatice’lerle 2023 hedefimize milletimizle beraber yürüyeceğiz dedi.

 

TARİH HİÇBİR İHANETİ AFFETMEDİĞİ GİBİ BU İHANETİ DE AF ETMEYECEK MİLLETİMİZ GEREKEN DERSİ BU ŞÜKÜRSÜZLERE VERECEKTİR.

 

Başkan Tomakin, Biz falanca parti kuracakmış onun derdinde olmayacağız .. ALLAH aşkına şu parti kuracaklara bir bakın , AK PARTİ ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan sayesinde makam sahibi oldular, kişiliklerini makamdan aldılar , kimisi Cumhurbaşkanı oldu, kimi Başbakan, kimi , Başbakan Yardımcısı oldu Ekonomiyi yönetti ,Dışişleri Bakanı oldu. Aynı onlar gibi yapanlar oldu, onlarda İçişleri Bakanlığı, Başbakan yardımcılığı yapmışlardı sonra parti kurdular, milletimizden boyunun ölçüsünü aldılar, biri gitti CHP’ye yama oldu, biri gitti SP ye yama oldu ve siyasi çöplüğe gömüldüler. Tarih hiçbir ihaneti affetmediği gibi bu ihaneti de af etmeyecek milletimiz gereken dersi bu şükürsüzlere verecektir dedi.

 

Büyükşehir Belediyesi Parti grubu toplantısına, İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlık etti. Toplantıya, İl Yerel Yönetimler Başkanı Musa İşler, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler,İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı. Toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler konuşma yaptı. ardından Grup Başkan Vekili İsmet Yücesoy tarafından Belediye Meclis Gündemi okunarak üyeler bilgilendirildi.  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kiracı esnaflara icra yoluyla tahliye emri…Önceki Haber

Kiracı esnaflara icra yoluyla tahliye em...

Avukatlardan VERBİS sistemi hakkında toplantı..Sonraki Haber

Avukatlardan VERBİS sistemi hakkında top...

Facebook Yorum

Yorum Yazın