4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Başkan Tomakin, “Yeni bir silkiniş,diriliş ve şahlanış” göreceğiz..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Tomakin, “Yeni bir silkiniş,diriliş ve şahlanış” göreceğiz..
Ordu Büyükşehir belediyesi parti grubu toplantısı il başkanı Halit Tomakin başkanlığında yapıldı. İl başkanı Halit Tomakin İlçe kongreleri öncesi yaptığı açıklamasında ; “Covid tedbirleri kapsamında kongrelerimizi 1 ay öne aldık, bizim için vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemli. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte büyük Türkiye’nin inşasında görev almak istiyorum diyen herkese kapımız açık. Ömer’lerle, yeni Hatice’lerle görev değişikliğine giderek yolumuza devam edeceğiz. Yeni bir silkiniş,yeni bir diriliş ve yeni bir şahlanış göreceğiz” dedi..

AKP Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, Grup toplantısının açış konuşmasında, AK PARTİ’nin 7.olağan kongre sürecine girdiğini belirterek Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir ile yaptığımız video konferans toplantısında Türkiye genelinde ilçelerin % 50 sinin kongresinin yapıldığını belirterek, Ordu olarak bizde 12 Eylül ve 1 Kasım tarihleri arasında ilçe kongrelerimizi yamayı planlıyorduk. Genel merkez Teşkilat Başkanımızla yaptığımız istişare sonucunda , covid tedbirleri kapsamında kongrelerimizi 1 ay öne aldık, bizim için vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemli diyen başkan Tomakin, kongrelerimizde de maske + mesafe ve hijyen kurallarına titizlikle uyularak ilçe kongrelerimizi gerçekleştireceğiz dedi.


DÜNYA LİDERİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN YANINDA ASLA REHAVETE KAPILMADAN OMUZ ,OMUZA YENİ BİR SİLKİNİŞ , YENİ BİR DİRİLİŞ , YENİ BİR ŞAHLANIŞIN DÖNEMİNİ TÜRKİYE OLARAK HEP BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ VE GÖRECEĞİZ.
Başkan Tomakin, Kongreler yeniden yapılanma, yeni bir motivasyon ve yeni bir besmeleyle başlayacağımız , metal yorgunluğu olan kardeşlerimiz varsa yeni Ömer’lerle, yeni Hatice’lerle görev değişikliğine giderek yolumuza devam edeceğimiz  , en önemlisi önümüze 2023 , 2053, 2071 tarihleri ile büyük Türkiye’yi inşa eden önümüze hedef koyan Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında asla rehavete kapılmadan omuz ,omuza yeni bir silkiniş , yeni bir diriliş , yeni bir şahlanışın dönemini Türkiye olarak hep birlikte yaşayacağız ve göreceğiz dedi.
CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE BİRLİKTE BÜYÜK TÜRKİYE’NİN İNŞASINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM DİYEN HERKESE KAPIMIZ AÇIK.
Başkan Tomakin, 7. Olağan kongre sürecinde bende , Dünya Lideri , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Büyük Türkiye’nin inşasında görev almak istiyorum diyen herkese kapımız açık, eski yeni demeden, mevki makam gözetmeden , birlik ve beraberliğimizi büyütüp perçinleyerek, sadece aşkla ve heyecanla ve hayırda yarışacak kardeşlerimizi AK PARTİ çatısı altına bekliyoruz dedi.
Başkan Tomakin ; İlçe Kongre tarihlerini de paylaştı buna göre ilk Kongre 12 Eylül’de yarın, Gülyalı İlçesinden Başlayacak , sıra ile 14 Eylül Perşembe , 23 Eylül Çamaş, 25 Eylül Kabadüz, 26 Eylül Mesudiye ve Gölköy, 29 Eylül İkizce ve Çaybaşı, 30 Eylül Gürgentepe ve Ulubey , 3 Ekim Korgan ve Kumru, 4 Ekim Ünye ve Fatsa, 6 Ekim Aybastı ve Kabataş, 7 Ekim Akkuş, 11 Ekim Çatalpınar ve Altınordu İlçe Kongrelerinin yapılacağını 7. Olağan kongre sürecinin Partimiz Ülkemiz ve İlçelerimiz için hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum dedi. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Abdurrahman Dilipak oy birliği ile ihraç edildi..Önceki Haber

Abdurrahman Dilipak oy birliği ile ihraç...

“40 Yaş Altı En Güçlü 40 Genç CEO” listesinde yerini aldı..Sonraki Haber

“40 Yaş Altı En Güçlü 40 Genç CEO” liste...

Facebook Yorum

Yorum Yazın