AŞKIN KANDİL - evde kal

Başkan Şahin’in görevinden alınmasını ve can güvenliği istedi.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Şahin’in görevinden alınmasını ve can güvenliği istedi.
Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’in yayınladığım haber nedeniyle insanlık dışı, ağza alınmayacak ve bir Belediye başkanına yakışmayacak sözlerle ana avrat küfür etmesi kamu oyunda büyük bir nefretle karşılandı. C. Savcılığına yaptığım şikayetten sonra Ordu valiliğine de bir dilekçe ile başvurarak, başkan Şahin’in görevinden alınmasını, silahına el koyulmasını ve can güvenliğimin sağlanmasını istedim. Dilekçemde başıma gelecek her türlü olayların sorumlusu başkan Yaşar Şahin’dir. Emniyet tedbirlerinin alınmasını ve can güvenliğimin sağlanması talebinde bulundum.

İsterseniz aşağıdaki linki tıklayarak o küfürü bir kez daha dinleyiniz..

https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124

Küfüre neden olan haberin linkini de tıklayınız.. Bu haberde hakaret varsa özür dileyeceğim ve haberi yayından kaldıracağım. Her türlü cezamı çekerek, diyet ödemeye de hazır olduğumu belirtmek istiyorum. 

https://www.yongazetesi.com/haber/baskan-ile-amcaogu-belediyede-isleri-iyi-goturuyor-10280

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan ile CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu siyaset arenasında birbirlerine her türlü sözü söylüyorlar, “Şerefsiz, ahlaksız, namertsin vs.” gibi hakaretlerde bulunuyorlar. Ancak, birbirlerinin ne anasına, ne de avradına asla küfür etmediler. Ama şu bizim Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin bir gazeteci olarak telefon açarak benim anama avradıma küfür ederek, hem ölümle  tehdit etti, hem de hakaret etti.. Şimdi burada C. Başkanımız Erdoğan ile Ordu valisi Seddar Yavuz’un bu konuda yapacakları idari tahkikat ve soruşturma konusundaki  işlemlerin sonucunu merakla bekliyorum.

“GÖNÜL KIRANIN KALEMİNİ KIRARIZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da AK Parti İl Teşkilatı Toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunmuştu. Erdoğan, yaptığı konuşmasında bir örnek vererek, Belediye çalışanına skandal ceza veren Güngören Belediye Başkan yardımcısı Veysel İpekçi'ye sert tepki göstermişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milleti karşısına alan bizi de karşısına alır. İnsan gönlünü kıranların, biz de partideki görevlerinin kalemini kırarız. Yumurtadan çıkıp kabuğunu beğenmeyenler, sadece varlık sebeplerini inkar etmekle kalmaz, aynı zamanda kendi hüsranlarını da hazırlar. Ülkemizin de AK Parti'nin de kendi gündemi vardır. Kendi gündemimize sahip çıkacağız. AK Parti gündem takip etmez, gündem belirler” diye söylediği sözleri Cumhurbaşkanımıza hatırlatmak istiyoruz.

SENİ BIÇAKLAYACAĞIM, ÖLDÜRECEĞİM, VURACAĞIM”

İşte ben bir gazeteci olarak yayınladığım haberin karşılığında başkan Yaşar Şahin şahsımı telefonla arayarak bana küfür ve  hakaret  ederek, SENİ BIÇAKLAYACAĞIM, ÖLDÜRECEĞİM, VURACAĞIM” diye öldürmekle tehdit etmiştir. Bana edilen küfürlerin videosunu yayınladım. Ama  bir gazeteci olarak bu satırlarda yazmaya utanç duyuyorum. Bu nedenle konuşmanın ses kaydı olan CD’yi Ordu valiliğine de sundum. Bu kaydın dinlenerek gereğinin yapılmasını istiyorum. Ayrıca bu konuyu Ordu C. Savcılığına suç duyurusu yaparak hukuki süreç başlatmış bulunmaktayım.

GÖREVİNDEN ALINMASINI VE SİLAHINA DA EL KOYULMASINI İSTİYORUM..

Ordu valiliğine vermiş olduğum dilekçemde, Başkan Şahin’in beni öldürmek ve suikast yapmak için adamlar kiraladığını ve beni aradığını duydum. Bu nedenle gazeteci olduğum için sürekli dolaşmak ve dışarıda  gezmek zorundayım. Yaşar Şahin’in kendisi ve Gürgentepe’deki çevresi bana karşı büyük husumet oluşturmuşlardır. Ne yapacakları, nasıl davranacakları ve her an  bana karşı bir tahrik, suikast ve eylem yapmaları ise alenen açık ve net olarak bir korku haline gelmiştir.

Bu nedenle Yaşar Şahin için acilen bir eylem planı için karar alınarak  silahının iptal edilerek el konulmasını,davranışlarının yasal, ahlak, edep ve ahlak boyutlarının aşması nedeniyle Belediye başkanlığı görevinden de alınmasını,  can güvenliğimin sağlanması için emniyet tedbirlerinin alınmasını ve yasal olarak yapılması gereken bütün resmi işlemlerin devletin görevi olarak yerine getirilmesini talep ettim.

İşte yaşanan bu üzücü ve rezalet bir olaydan sonra sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile devletin Ordu valisi sayın Seddar Yavuz bu konuda nasıl bir işlem yapacaklar? Ne gibi bir karar alacaklar, Kamu oyunun taktirini mi alacaklar, yoksa tepkisini mi alacaklar, bekleyip göreceğiz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Virüsten ölecek olanların mezarları hazır..Önceki Haber

Virüsten ölecek olanların mezarları hazı...

300 metrelik uzaklaştırma kontrol kararına uymadı tutuklandı.Sonraki Haber

300 metrelik uzaklaştırma kontrol karar...

Facebook Yorum

Yorum Yazın