4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Başkan Kibar, doğa katliamına neden sessiz kalıyor?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Kibar, doğa katliamına neden sessiz kalıyor?
Ordu’nun Fatsa İlçesinde son günlerde yaşanan ağaç katliamı ve maden ocakları çalışmalarına hiçbir tepki göstermeyen veya açıklama yapmayan Fatsa Belediye başkanı İ. Etem Kibar’ın sessiz kalmasının altında ilginç iddiaların olduğu ortaya çıktı.Bu konuda bütün yerel medya yayınlarının susması ve konuyu gündeme getirmemeleri de işin ayrı bir perde arkasının olduğu tahmin ediliyor. Bu konuda Kibar başkana, sert tepki gösterenler var.

İşte bu katliamı sadece Ünye’de yayın yapan www.UnyeNethaber.com  haber sitesi gündeme getirerek konu hakkında başkan Kibar’dan açıklama beklediklerini gündeme getirerek aynen aşağıdaki haberi yayınladı :

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ile ilgili şok bir iddia elimize bilgiye ulaştı. Fatsa’nın uzun süredir doğa katliamları ile adında sıkça söz ettiriyor.

Fatsa’da doğada katliamlarında yaklaşık 6-7 bin ağacın kesildiğini ve şu anda ruhsatı bittiği halde yerinde duran maden ocağı ile ilgili hiçbir olumlu gelişme olmaması nedeniyle çevre dernekleri ve vatandaşlar oldukça şikayetçi.

Bu olaylar yaşanırken , akabinde Çerkezler tepesinde yangından mal kaçırır gibi ağaçların kesilmesi bardağı taşıran son damla oldu.

Fatsa’da art arda gelişen doğa katliamlarının ardından yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın , bu kadar tepkiye rağmen maden ocağı ile ilgili halen sessizliğini bozmamasının sebebi olarak ticari ilişkiler gösterildi.

ÜnyeNethaber.com haber sitesi  bu konuyla ulaşan ihbarlara göre, tüm bölgenin tepkisine neden olan maden ocağını işleten firmanın , Fatsa belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın ailesinin çalıştırdığı marketten yüklü miktarda her ay gıda aldığını aldığı iddia edildi.

Eğer bu iddialar doğru ise, Fatsa’nın geleceğini yakından ilgilendiren maden ocağı konusunda Başkan Kibar’ın bu güne kadar neden sessiz kaldığı ortaya çıkmış olacak.

Kamuoyu da, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ‘ın uzun süredir merak edilen iddialar hakkında açıklama yapıp yapmayacağını merak konusu olurken, Başkan’ın söz hakkı tarafımızda saklıdır denildi..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Vali Sonel, “Kimseye taviz yok, tedbiri elden bırakmak yok”Önceki Haber

Vali Sonel, “Kimseye taviz yok, tedbiri...

Bir kişinin ölümüne neden olan Alkollü sürücü Avukata 8 yıl, 6 ay ceza..Sonraki Haber

Bir kişinin ölümüne neden olan Alkollü s...

Facebook Yorum

Yorum Yazın