4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Başkan Hilmi Güler, kız ve erkek öğrenci yurtlarını ziyaret etti..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hilmi Güler, kız ve erkek öğrenci yurtlarını ziyaret etti..
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Üniversite öğrencilerini yurtlarda ziyaret ederek, “Daha evvelden Allah nasip etti üniversitemizin temelini ben atmıştım. Şimdi depırıl pırıl bir gençlikle karşılaşıyorum” diyerek yanında Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’in de bulunduğu ziyarette enerjiyi gençlerden aldığını ifade etti.

Mehmed Fuad Köprülü Kız Yurdunda kalan öğrencilerin talep ve önerilerini dinlemek üzere gençlerle bir buluşma gerçekleştirdi. Başkan Güler yurt ziyareti sonrası ise erkek öğrencilerin kaldığı eve misafir oldu. Gençlerin Başkanı olarak bilinen ve tanınan Başkan Güler, Ordu Üniversitesinde öğrenim gören kız öğrencilerin kaldığı yurdu ziyaret etti. Büyük bir katılımın olduğu buluşmada gençler tek tek söz alarak talep ve önerilerini dile getirdiler. İsteklere anında çözüm önerisi sunan Başkan Güler, yetkili birimlere talimatlar vererek öğrencilerin sorunlarının en kısa sürede çözüleceği sözü verdi. Öte yandan yurt ziyareti sonrası erkek öğrencilerin kaldığı bir eve misafir olan Başkan Güler, gençlerle çay içip sohbet ederek öğrencilik zamanını yad etti.

“İSTEKLERİNİZİ KISA SÜRE İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Orta da bir yanlışlıkta olsa her zaman bir aradayız. İsteklerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz” dedi.

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:

“Gönlüm bugün rahat oldu. Hepiniz açık açık her şeyi dile getirdiniz. Medeni cesaretiniz için sizleri kutluyorum. Taleplerinizin sizler tarafından söylenmesi bizlerinden ufkunu açtı. Ortada bir yanlışlıkta olsa her zaman bir aradayız. İsteklerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz. Ben de sizden şunu bekliyorum. Öyle bir yetişinki, mesleğinizde en iyisi olun. Kaliteyi yükselten sizlersiniz. Ordu Üniversitesi mezunları olarak Türkiye’de parmakla gösterilin. Buradan liderler yetiştirelim. Daha evvelden Allah nasip etti üniversitemizin temelini ben atmıştım. Şimdi ise pırıl pırıl bir gençlik ile karşı karşıyayım. Ordu’da çok güzel anılarla zamanınızı değerlendirin. Hepimiz öğrenci olduk, bende yurtta kaldım. Sizden biz gençlik enerjisi alacağız. Bizde tecrübelerimizi sizlere sunacağız. Üniversite ile şehrin bir arada olması lazım. Eksiğimiz varsa bunları yerine getirmemiz lazım. Siz bizler için çok kıymetlisiniz.”

“GENÇLERİMİZE YAPTIĞI HİZMETLER TÜRKİYE’NİN HER TARAFINDA DUYULUYOR”

Başkan Güler’in Ordu’nun tüm imkanlarını gençler için sunduğunu ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “Ordu’muzda gençlerimize yaptığı hizmetler Türkiye’nin her tarafında duyuluyor. Bugün de burada gençlerimizin daveti üzerine yurdumuza geldi. Kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Ordulu olsun farklı şehirden olsun gelen tüm gençlerimize Ordu’muzun imkanlarını sunduğu için kendisine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sağlıkçılara acil durum eylem planı eğitimi verildi..Önceki Haber

Sağlıkçılara acil durum eylem planı eği...

Sağlık müdürü Kasapoğlu, Başhekimleri hizaya getirdi..Sonraki Haber

Sağlık müdürü Kasapoğlu, Başhekimleri hi...

Facebook Yorum

Yorum Yazın