2 -AŞ. ŞEHİR KADINLAR GÜNÜ
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Başkan Hilmi Güler, “Amacımız daha güzel bir Ordu”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Hilmi Güler, “Amacımız daha güzel bir Ordu”
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, çok ilginç ve dikkat çekici bir açıklama yaparak, “Ben buraya 2 aylığına, 3 aylığına, 6 aylığına gelmedim. İkinci, üçüncü dönem de seçilebilirim. Ona göre hareket edelim” dedi. Başkan Güler, amacımız daha güzel bir yaratmaktır, tek amacım güzel bir Ordu kurmak. Süleyman Felek’in başlattığı gibi bir Ordu’yu devam ettirmek dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Altınordu ilçesinde mahkeme tarafından iptal edilen 2016 imar planı sonrası yeniden hazırlanacak olan imar planı ve plan notları hakkında; Ordu Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Şehir Plancıları Odası, Müteahhitler Birliği Derneği üyeleriyle istişare etmek ve ortak akıl etrafında bir araya gelmek için bir görüşme gerçekleştirdi.

“AMACIMIZ DAHA GÜZEL BİR ORDU”

Başkan Güler burada yaptığı konuşma da ilginç ve net mesajlar verdi. Toplantıda siyaset alanında tanınan bir müteahhitin, geçmiş dönemde yapılan ve yakın zamanda mahkeme tarafından tamamen iptal edilen imar planlarını savunması üzerine Başkan Güler,“Mahkeme kararı durup dururken olmadı. Mahkemenin gördüğü yanlışlıklar yapılırken sizde hayattaydınız. Bu yanlışlıkların içinde siz de vardınız. Doğruların içinde de vardınız, yanlışların içinde de vardınız. Biz de geleceğin Ordu’sunu yaparken bu yanlışları elden geçirdik. Bizim amacımız daha güzel bir Ordu yapmak, yanlışlarla devam etmek değil” dedi.

Amaçlarının yüzyılın Ordu’sunu ortaya çıkarmak olduğunu belirten Başkan Güler, “Bizim amacımız sadece size değil size ve sizin çocuklarınıza daha güzel bir Ordu bırakmak. Onun dışında hiçbir şey umurumuzda değil. Ne renkmiş, ne paraymış, ne pulmuş, ne şuymuş, öyle bir şey bizim kitabımızda yazmaz. Amacımız daha güzel bir Ordu, örnek bir şehir yapmak” diye konuştu.

“ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DE İNŞALLAH BURDAYIM”

Konuşmasını sürdüren Başkan Güler, net mesajlar vererek, şöyle konuştu: “Biz bir Ordu aldık, güzel bir Ordu’yu da Allah ne kadar imkan verirse yapacağız. Belki ikinci dönemde de ve hatta üçüncü dönemde de devam edebilirim. Bunu da bilin, bunu da yazın bir yere”

Başkan Güler, konuşmasını şöyle tamamladı: “Ne söylediğimi de biliyorum ne söyleyeceğimi de biliyorum. Onun için birbirimizi anlayarak konuşalım, hiç şifreli konuşmayalım. Her şeyi net konuşalım. Başka yerde söylediğinizi burada da söyleyin, her şeyi burada konuşalım” dedi..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Perşembe-İstanbul arası yeni otobüs seferleri hizmete girdi..Önceki Haber

Perşembe-İstanbul arası yeni otobüs sefe...

GİYİLMEYEN KIYAFETLER ÇÖPE DEĞİL GİYSİ KUTUSUNA..Sonraki Haber

GİYİLMEYEN KIYAFETLER ÇÖPE DEĞİL GİYSİ K...

Facebook Yorum

Yorum Yazın