3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Başkan Halit Tomakin ve ekibi AKP’yi Ordu’da bitirdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Halit Tomakin ve ekibi AKP’yi Ordu’da bitirdi..
Haber : OSMAN ŞAHİN…./….AK Partinin Ordu yöneticileri Sizin Ordu siyasetiniz bitmiştir, Artık Ordu halkı sizi istemiyor. Çünkü, siz başkan Erdoğan’a ihanet ediyorsunuz. Onun için ki; defolun gidin.. Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu, Şenel Yediyıldız, İl başkanı Halit Tomakin ve Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin, Ordu halkı nazarında sizin ampulünüz patlamıştır. Bütün Türkiye soruyor? Ordu’da neler oluyor? Yeter artık, halk sizi istemiyor. Ordu’ya daha fazla zarar vermeden AK Partiyi terk edin.!

Önceki gün Ankara’da yaşanan Milletvekili ve danışman kavgası Ordu siyasetinin gündemine oturdu ve Ordu halkının tepkilerini almaya devam ediyor. Yaşanan olayların bundan sonra da devam etme kuşkusu tahmin edildiği ve ayrıca Ordu’ya yapılacak hizmetlere büyük zarar vereceği için AKP’nin Ordu il başkanı ve ekibi derhal görevlerinden alınmalı ve parti, sağlam, güvenilir, çalışkan, sevilen  bir ekibe teslim edilmelidir.

KABADAY VEKİL ERGÜN TAŞÇI DANIŞMANI  2. KEZ DÖVDÜ..

Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. M. Hilmi Güler, Ordu valisi Tuncay Sonel, Altınordu Belediye başkanı Aşkın Tören ve AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin, geçen hafta sonu Ankara’ya giderek, Gençlik ve  Spor Bakanlığı tarafından Ordu için yapılacak 152 milyon liralık yatırım programının törenine katıldılar. Törende AK Partili milletvekilleri  de hazır bulundu. Ancak, daha tören başlamadan yaşanan skandal kavga sonucunda ortaya çıkan siyasi manzarayı Ordu halkı yine esefle karşılayarak kınadılar. Bu Ergün Taşçı’nın Mehmet Altun'la alakalı 2. vukuatı oldu.

BAŞKAN YIRTINIYOR, BUNLAR SALDIRIYOR..

Ankara’da yapılacak tören öncesi Büyük Şehir Belediye başkanı Hilmi Güler’in danışmanı Mehmet Altun’la daha önce kavgalı olan milletvekili Ergün Taşçı, tören öncesi tekrar Mehmet Altun’a saldırması ve kavga etmesi AKP içersinde bardağı taşıran son damla oldu. Bu kavganın nedeni ise daha önce Ergün Taşçı’nın danışmanı olan Mehmet Altun’un  Taşçı ile aralarında olan bir husumetten kaynaklandığı iddia ediliyor. OBB Başkanı Hilmi Güler Ordu’ya nasıl daha iyi hizmet ederim diye düşünerek, yırtınarak çaba gösterirken, bu vekilin böyle bir çirkin saldırıda bulunması Ordu ilinde AK Partiyi bitirme noktasına kadar getirmiş bulunuyor.

AKP’YE ZARAR VERİYORLAR..

Sayın Cumhrbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’a buradan sesleniyoruz. Tecrübeli eski bir bakan olan Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’den bekledikleri ve çıkarları doğrultusunda menfaat sağlayamayan Ordu milletvekilleri, başta Ergün Taşçı olmak üzere, Metin Gündoğdu ve Şenel Yediyıldız ve  AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin ve ayrıca bana ettiği küfür ve hakaretlerden dolayı ceza alan Gürgentepe Belediye başklanı Yaşar Şahin AK Partiyi bitirerek hizmet yapamayacak bir duruma kadar getirmişlerdir. Halk artık bu yöneticileri istemiyor, sevmiyor ve çok büyük tepki gösteriyor..Burada yapılan hareket özel kalem müdürüne değil,  başta Hilmi Güler’e ve Ordu halkına yapılmıştır. Yani bana göre AK Partinin  ampulü Ankara’da patlamıştır.

TAM BİR REZALET..

Yaşanan bu olay ulusal basının gündemine de düşmüştür. Herkes Ordu siyasetinde neler olduğunu soruyor. Aynı partiden olan Milletvekili ile Belediye başkan danışmanı tam bir rezalet çıkararak kavga ediyorlar. O zaman ortada nedeni kamu oyundan saklanan çok önemli bir sebep var demektir.  Yaşanan bu olay  Ordu’da  AK parti siyasetinin bittiğini gösteren  nedenlerden birisidir. Ordu siyasetine ve Ordu halkına leke sürülmüştür.

GÖZLER ANKARA GENEL MERKEZDE..

Şimdi gözler Ankara’da yaşanan bu gelişmelerin ardından Başta Ordu il başkanı Halit Tomakin olmak üzere, daha önce bana ettiği küfür ve hakaretlerden dolayı Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin, milletvekilleri arasında ise başta Ergün Taşçı olmak üzere bütün yönetimin değişerek görevlerinden alınması için AK Parti genel merkezine ve Cumhurbaşkanına büyük görev düşmektedir. Lütfen bu partinin daha fazla kan kaybetmesine müsaade etmeyin, gerekeni yapın diyoruz ve hatırlatarak uyarıyoruz.

NOT : Dokunulmazlıkları olan Milletvekilleri görevlerinden alınamaz ama, artık Ordu’ya hiçbir faydaları olmadığı için Ordu’ya gelmesinler. Başkan Hilmi Güler’in işine de karışmasınlar. Halk bunu istiyor,


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CHP. Ordu il başkanlığı İstanbul’daki imamdan şikayetçi oldular..Önceki Haber

CHP. Ordu il başkanlığı İstanbul’daki im...

BAKANLIK ORDU TOSTUNU TESCİLLEDİ..Sonraki Haber

BAKANLIK ORDU TOSTUNU TESCİLLEDİ..

Facebook Yorum

Yorum Yazın