3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

Başkan Güler’e Cemevinde yemek ziyafeti..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Güler’e Cemevinde yemek ziyafeti..
İlçelere çıkarma yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Gürgentepe ilçesine de uğradı. Cemevini ziyaret etti, yemek yedi ama, başkan Yaşar Şahin’den hep uzak durmaya çalıştı. Anamıza küfür eden bir Belediye başkanından uzak duran ve sadece protokol gereği ilgilenen Büyük Şehir Belediye başkanı M. Hilmi Güler’e bu anlayışından ve davranışından dolayı teşekkür ediyoruz.

Çünkü, Büyük Şehir Belediye başkanı M. Hilmi Güler, Yaşar Şahin’e yakın dursa, ya kendisine virüs bulaşacak hasta olacak, ya da küfür bulaşarak ahlakı bozulacak. Bu nedenle Başkan Güler, Gürgentepe ziyaretlerinde çok temkinli ve dikkatli davranarak, Yaşar Şahin’le yan yana gelmemeye ve arada birilerinin kalmasında dikkat etti..

İlçelere yaptığı bir takım ziyaretler sırasındaGürgentepe’de faaliyette bulunan ABDAL Cem evini de ziyaret ederek, ziyareti sırasında Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’den uzak durması ve sadece protokol gereği Gürgentepe ve Çatalpınar ilçelerinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerde gerçekleştirilen yatırımları inceleyen Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’e AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız, Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin, Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe ve Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ da eşlik etti.

Başkan Güler, Gürgentepe ilçe ziyaretinde Güvenç Abdal Cemevi’nin düzenlemiş olduğu yemek programına da katıldı.

Ziyaret sırasında vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları bizzat yerinde tespit edip çözümleri için gerekli planlamaları yapan Başkan Güler, “Vatandaşlarımızın sorunlarını birinci ağızdan dinleyerek istişarelerde bulunmak problemlerin çözümü noktasında büyük kolaylık sağlıyor” dedi.

“TEK HEDEFİMİZ VATANDAŞLARIMIZIN MEMNUNİYETİ”

19 ilçe belediyesiyle gönül gönüle bir birliktelikle çalışmaların gerçekleştirildiğini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Hemşehrilerimizin daha modern şartlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ordu’ya sevgiyi büyütmeye geldik demiştik. Bu sevgiyi şimdi ilmek ilmek dokuyoruz. Allah ağzımızın tadını bozmasın. Korona Virüs salgının etkisini yitirmesiyle birlikte çok daha güzel çalışmalar gerçekleştirerek hedefimize koşar adımlarla ilerleyeceğiz. Bizim için tek hedef vatandaşlarımızın memnuniyeti, huzur ve mutluluğudur. 19 ilçemizle birlikte gönül gönüle, el ele vererek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Cemal Enginyurt MHP'den ihraç edildi.Önceki Haber

Cemal Enginyurt MHP'den ihraç edildi.

OTSO Başkanı Servet Şahin’in bayram mesajı..Sonraki Haber

OTSO Başkanı Servet Şahin’in bayram mesa...

Facebook Yorum

Yorum Yazın