İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Başkan Güler’den ,10 OCAK kutlama mesajı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Güler’den ,10 OCAK kutlama mesajı..
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayınladı. BAŞKAN GÜLER, “10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum. Basın milletin müşterek sesi ve demokrasinin bir gereğidir. Değerli basın mensubu arkadaşlarımızla karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesi içinde her zaman aynı yolda yürüyoruz” dedi..

Basının Milletin müşterek sesi ve demokrasinin bir gereği olduğunu söyleyenBaşkan Güler mesajında şu görüşlere yer verdi:

Basın mensuplarımız, ülkemizin her karış toprağında, gerek yerel gerekse ulusal anlamda toplumun doğru bilgilendirilmesi için çalışmaktadır.

Kamuoyunu bilgilendirmek adına, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan, zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadır. Bu görev demokrasimizin de gelişmesine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Basın mensuplarının meslek ahlakına ve tarafsızlık ilkesine uymaları da büyük önem taşımaktadır.

Değerli basın mensubu arkadaşlarımızla karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesi içinde her zaman aynı yolda yürüyerek, Ordu’muza hizmet etme çabası içerisindeyiz.

Yazılı, görsel ve internet haberciliği vasıtasıyla Ordulu hemşerilerimizi bilgilendirirken aynı zamanda şehrimizin tanıtımını yaparak, ilimizin kapılarını dünyaya açan, bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli basın mensubu arkadaşlarımıza da teşekkürü borç biliyorum.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla zor koşullar altında mesai gözetmeksizin görevini yapan, mesleki sorumluluk bilinciyle, karşılaştıkları tüm zorluklara rağmen fedakârlık ve özveri içinde görevlerini yerine getirmeye çalışan basın emekçilerinin Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor,  hayatlarını kaybederek aramızdan ayrılan basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyorum.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Büyük Şehir Meclisi yeni yılın ilk toplantısını yaptı..Önceki Haber

Büyük Şehir Meclisi yeni yılın ilk topla...

“10 Ocak gazeteciler gününüz kutlu olsun”Sonraki Haber

“10 Ocak gazeteciler gününüz kutlu olsun...

Facebook Yorum

Yorum Yazın