4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

BAŞKAN GÜLER, YAPILAN HİZMETLERİ TEK TEK ZİYARET ETTİ..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
BAŞKAN GÜLER, YAPILAN HİZMETLERİ TEK TEK ZİYARET ETTİ..
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, bayramın 3. gününde, Ünye, Çaybaşı, Akkuş ve Kumru ilçelerini ziyaret ederek, bir günde 4 ilçeyi dolaştı. Vatandaşların bayramlarını kutlayan Başkan Güler, Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin yatırımlarını da yerinde gördü. Akkuş ilçesinde yapılan rüzgar enerjisini parmaklarıyla işaret ederek gösterdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, her fırsatta vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nın 3. gününü de vatandaşlara ayıran Başkan Güler, bir günde dört ilçeyi ziyaret etti.

ÜNYE’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

İlk olarak Ünye ilçesine giden Başkan Güler, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Daha sonra cadde ve sokaklarda vatandaşlarla buluşan Başkan Güler, hemşehrilerinin bayramını kutladı. Başkan Güler, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise “Caddede, sokakta, sahilde Ünye'mizin dört bir yanında hemşehrilerimizle bir aradaydık. Bizim moral kaynağımız olan, enerjimizi artıran değerli vatandaşlarımıza gösterdikleri ilgi dolayısıyla teşekkür ediyorum.Sizlerle geçen sevgi dolu dakikalar asla paha biçilemez. İyi ki varsınız” ifadelerine yer verdi.

ÇAYBAŞI İLÇESİNDE YATIRIMLARI İNCELEDİ

Ünye ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Çaybaşı ilçesinde incelemelerde bulunan Başkan Güler, buradan Akkuş ilçesine geçti. İlçe Belediye Başkanı İsa Demirci’yi ziyaret eden Başkan Güler, ardından Akkuş’taki enerji santrallerinde incelemelerde bulundu.

AKKUŞ’UN ENERJİ SANTRALLERİNİ YERİNDE GÖRDÜ

Burada bir açıklama yapan Başkan Güler, “Kendi kendine yeten bir şehir için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Yenilenebilir enerjiden yararlanmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla başlattığımız çalışmalarımızla kendi elektriğimizi kendimiz üretiyoruz. Bu kapsamda Akkuş Belediyemiz tarafından kurulan Güneş Enerji Santrali'nde ve yine ilçemize inşa edilen Rüzgar Enerji Santrali'nde incelemelerde bulunduk”dedi.

GÜNÜN SON ZİYARETİ KUMRU’YA

Başkan Güler’in Akkuş ziyaretinin ardından son durağı ise Kumru ilçesi oldu. Beraberindekilerle birlikte Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva’yı ziyaret eden Başkan Güler, ilçedeki çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.


Ordu’nun % 74’ü Maden şirketlerine ihale edildi..Önceki Haber

Ordu’nun % 74’ü Maden şirketlerine ihale...

Bayramda 33 bin kişi Boztepe’ye çıktı..Sonraki Haber

Bayramda 33 bin kişi Boztepe’ye çıktı..