4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Bakan Kasapoğlu geldi. Korona’da yine 1. olabiliriz!.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bakan Kasapoğlu geldi. Korona’da yine 1. olabiliriz!.
Bakanın AKP İl binasındaki toplantılarında yine sosyal mesafe kurallarında görülmemiş rezalet yaşandı. Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ordu’ya geldi. Bakan Kasapoğlu Ordu’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ordu valiliği, Ordu Büyük Şehir Belediyesini ve AKP Ordu il başkanlığını da ziyaret eden bakan Kasapoğlu’nun AK Parti il binasında yine sosyal mesafe kuralları ihlal edildi. Koronavirüs tekrar hortlarsa bunun vebali kimden sorulacak?

İlk olarak Ordu Valiliğiniziyaret eden Kasapoğlu, ardından Ordu Büyükşehir Belediyesinin Sırrıpaşa Caddesi’nde gerçekleştirdiği Dış Cephe ve Yayalaştırma Projesi’ni yerinde inceledi, sonrasında esnaf ve gençlerle sohbet etti. Ordu Büyükşehir Belediyesini de ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, Büyükşehir Belediyesi önünde çiçekle karşılandı.

Ancak, haberin fotoğraflarından da göründüğü gibi, bakanın ziyaretlerinde Valilik ve Büyük Şehir Belediyesinin ziyareti sırasında Koronavirüs tedbirleri ile sosyal mesafeye dikkat edilirken, AKP İl başkanlığında yapılan toplantı yine “LEBALEB” tıklım tıklım dolu ve sosyal mesafeye  uyulmadığı görüldü. Daha önce kongreden sonra  koronada 1. sıraya yükselen Ordu dikkat ediniz, önümüzdeki günlerde yine  yeniden birinci olabilir. Alınan yasal kurallara uymayan AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin ve yönetimi bu milletin tepkisine hiç aldırmıyor ve , alınan yasal kurallara da uymuyorlar. Vebali ve bedelini mutlaka ödemeleri gerekir.

Ordu Valiliği’ni ziyaret etti. İşte Pandemi kurallarına uyuldu..

Ordu’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, programına Ordu Valiliği’ni ziyaret ederek başladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ordu Valiliği’ne gelişinde, Vali Tuncay Sonel, Vali Yardımcıları Ekrem Ballı, Bayram Gale, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, İlçe Belediye Başkanları tarafından karşılandı. Ziyaret sırasında Vali Sone ile bir süre sohbette bulunan Bakan Kasapoğlu’na Vali Tuncay Sonel tarafından brifing verildi. Daha sonra Bakanlık bürokratlarının katılımıyla İl Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Esnafları ziyaret etti

Bakan Kasapoğlu, İl Değerlendirme Toplantısının ardından, Hükümet Caddesi ile Sırrıpaşa caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek, esnafların hal ve hatırlarını sordu. Ayaküstü sohbette bulundu ve esnaflara bereketli kazanç dileğinde bulundu. Ayrıca, Sırrıpaşa Caddesi üzerinde bulunan 19 Eylül Ortaokulu'na da giderek, öğrencilerle sohbet etti ve çeşitli hediyeler verdi.

Ordu Stadyumu’nun, içerisinde Spor Lisesi’nin yer alacağı Türkiye’nin ilk stadı olacağını belirten Bakan Kasapoğlu, “Bugün, Karadeniz’in önemli şehirlerinden bir tanesi olan Ordu’dayız. Ordu, hem gençlik açısından, hem sportif alt yapısı ve potansiyeli açısından önemli vilayetimiz. Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımızla çok önemli toplantılar gerçekleştirdik.  Var olan yatırımları değerlendirdik, sonraki süreci masaya yatırdık. Amacımız, sporun her alanında, her branşında erişilir olduğu, her tabana yayılan bir spor anlayışını güçlendirmek, her branşta Ordu’muzun, ilçelerinin yıldızlarının sayısını artırmak, Dünya şampiyonlarını, Olimpiyat şampiyonlarını yetiştirmektir. Bu doğrultuda altyapımızı güçlendirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ordu’da Gençlik Merkezi ve Spor Salonu Olmayan İlçe Kalmayacak”

Ordu’da Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonu olmayan hiçbir ilçe kalmayacağının özellikle altını çizen Bakan Kasapoğlu, ”Gençlerimizi donanımlı hazırlama yolunda her türlü fırsatı bugün olduğu gibi bundan sonra da daha güçlü bir şekilde ortaya koyacağız. Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla, engelli engelsiz herkesin spora erişimini 7/24 sağlamanın çalışmasını yapıyoruz ve önemli bir başarı kaydettik. Ordu’muz buna çok güzel bir şekilde sahip çıkıyor. Tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Ordu’da yüzme öğrenmek isteyen herkese yüzmeyi öğreteceğiz. Yüzme havuzlarımız hem Fatsa’da, hem Ünye’de hızlı bir şekilde yükselecek, olmayan yerlerde ise portatif havuzlarımızla, denizimizi de aktif kullanarak devam ettireceğiz” dedi.

“Türkiye’de İçinde Spor Lisesi Bulunun İlk Stad, Ordu Stadı Olacak”

Pandemiye rağmen Bakanlık olarak yatırıma, çalışmaya, hizmet üretmeye devam ettiklerini belirten Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Ordu stadımız, Türkiye’nin en yeni statlarından bir tanesi olacak. Bu stat da çok kısa bir zamanda hemen hemen tamamlandı. Bugün, hep birlikte incelemelerde bulunduk.  Ordu’muz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek, Türkiye’de stad içerisinde Spor Lisesi’nin yer aldığı ilk stadın Ordu Stadı olacağını ve bununda ülkemizin ilk stadı olarak yer alacağının müjdesini verdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Altınordu Belediyesinden İstiklal Marşı töreni düzenlendi.Önceki Haber

Altınordu Belediyesinden İstiklal Marşı...

Polis memuru Koronavirüse yenik düştü..Sonraki Haber

Polis memuru Koronavirüse yenik düştü..

Facebook Yorum

Yorum Yazın