4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Av. Bilgi Başar Çelik, bakın Gazetemizi nasıl kötüledi?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Av. Bilgi Başar Çelik, bakın Gazetemizi nasıl kötüledi?
Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’in avukatı Bilgi Başar Çelik mahkemeye öyle bir cevap dilekçesi göndermiş ki, sanki savunma ve cevap dilekçesi değil, mahkemeye gönderdiği cevap dilekçesinde adeta gazetemizi karalama, kötüleme ve intikam alırcasına söz ve üsluplar kullandığı görüldü. Bizlere “Kötü niyetli” diyen Av. Çelik’i ispata davet ediyoruz.

Gazetemiz sahibi Osman Şahin’in anasına-evradına küfür ederek, bir takım tehdit ve hakaretlerde bulunmak suçundan ceza alan Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin aleyhinde 40 bin liralık manevi tazminat davası açmıştık. Yaşar Şahin’in avukatı Bilgi Başar Çelik de yasa gereği tazminat dilekçesine karşı bir itiraz dilekçesi gönderdi.

Avukat Çelik’in savunduğu ve özel hayat dediği o küfür videosunu dinlemek için aşağıdaki linki tıklayınız..

https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124

“DAVACI KÖTÜ NİYETLİ, DAVA  MESNETSİZDİR”

İşte Gürgentepe Belediye başkanı  Yaşar Şahin’in telefonda ettiği küfürleri savunan Av. Çelik sanki mahkemeye  cevap dilekçesi değil, gazetemizden intikam alarak karalama kampanyası  başlatmış gibi savunma ve cevap dilekçesi  göndererek başkan Yaşar’ın ettiği küfürlerini konuşma kayıtlarını hukuka aykırı olarak ele geçirdiğimizi iddia yazarak “Davacı kötü niyetlidir. Müvekkilimin huzur ve sükununu bozan tavırlar sergilemektedir. Sükunu bozan paylaşımlar yapmaktadır.  Müvekkilimin şeref ve haysiyetine zarar vermektedir” diyerek bir çok gerekçe ileri sürerek, açılan tazminat davası kötü niyetli ve mesnetsizdir, red edilmesi  gerekir diye adeta gazetemiz aleyhine karalama kampanyası başlattığı görülmektedir.

İSPATA DAVET EDİYORUZ..

Hukuk yemini ederek, cüppe giyerek, şerefli avukatlık  mesleğini sürdürmekte olan müvekkilini savunan Av. Bilgi Başar Çelik’i ispata davet ediyoruz. Mahkemeye gönderdiği o cevap dilekçesinde hukuki gerekçeler ve kurallar dışına çıkmadan yasal çerçeveler içersinde cevaplar vermesi gerekirken bizlerin kötü niyetli olduğumuzu, huzur ve sükunu bozduğumuzu nerden biliyorsunuz? Sizi bu hakaret ve karalama içeren sözler ve iddialarınızı ispatlamaya davet ediyoruz.

Savunmuş olduğunuz müvekkilinize telefonu biz açarak, biz mi küfür ettik, onu biz mi tehdit  ettik, Küfür ve öldürme tehditlerini hakareti biz mi yaptık.  Şayet siz şerefli avukatlık mesleğinizi kötü niyetli olarak yapıyorsanız, o zaman biz de kamu  görevi olan gazetecilik mesleğimizi kötü niyetli olarak yapıyoruz demektir.

Av. Çelik’i zaten daha önce geçen yıl gazetemize gönderdiği yasal yetkisi olmayan mahkeme kararı nedeniyle Ordu barosuna da şikayette bulunmuştuk. Baro tarafından henüz daha bir cevap gelmedi. Bu kararın sonucunu da merakla bekliyoruz.

İŞTE Av. BAŞAR’IN  MAHKEMEYE GÖNDERDİĞİ CEVAP DİLEKÇESİNİN ÖNEMLİ BÖLÜMLERİ AŞAĞIDADIR..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BÜYÜK ŞEHİR MAHALLE VE SİTE BAHÇELERİNE ASFALT DÖŞÜYOR..Önceki Haber

BÜYÜK ŞEHİR MAHALLE VE SİTE BAHÇELERİN...

Altınordu Belediyesi 2 yılda 45 milyon artıya geçti..Sonraki Haber

Altınordu Belediyesi 2 yılda 45 milyon a...

Facebook Yorum

Yorum Yazın