ASİYE GÖL İLE M. KEMAL ŞAHİN’İN MUTLU GÜNLERİ..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
ASİYE GÖL İLE M. KEMAL ŞAHİN’İN MUTLU GÜNLERİ..
Ordu Düz Mahalle Fidangör kızlarından Gölköy ilçesi Dudu ve Salih Göl’ün kızı Asiye Göl ile Perşembe Saray Mahallesi emekli öğretmen İkram ve Fatma (Seylan) Şahin’in oğlu,gazeteci Osman Şahin’in yeğeni Mahmut Kemal Şahin muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Genç çiftlerin ilk düğün başlangıcı 04 Ekim 2023 akşamı  Altınordu Öğretmen evinde kına gecesi ile başladı. Güzel bir kına gecesinden sonra kınasını yakan gelin Asiye Göl, daha sonra 06.Ekim 2023 akşamı Kumbaşı mevkiinde ALYANS düğün salonunda yapılan muhteşem bir düğün töreni ile M. Kemal Şahin ile hayatını birleştirerek, mutlu bir hayatın ilk adımlarını birlikte attılar.

GENÇLERİN NİKAHINI BAŞKAN TANDOĞAN KIYDI

Genç çiftlerin nikahını Perşembe Belediye başkanı M. Sayim Tandoğan kıydı ve evlilik cüzdanını gelin Asiye’ye takdim etti. Gelin ve damadı tebrik ederek, ömür boyu mutluluklar diledi. Çiftlerin nikah şahitliğini gelin’in  akrabası yaparken, damadın nikah şahitliğini ise  agabeysi emekli uzman çavuş Şemsi Şahin yaptı.

Örf ve adetlerimize göre yapılan güzel bir kına merasimi ve düğün töreni ile evli  çiftler muradına ererken, düğün törenine gelin ve damadın eş, dost ve akrabaları katılarak hem genç çiftleri ve hem de düğün sahiplerini mutlu ettiler.

İKRAM ŞAHİN’DEN TEŞEKKÜR..

Düğün sahibi damadın babası emekli öğretmen İkram Şahin ise, son oğlu M. Kemal Şahin’in düğün törenine katılanlara teşekkür etti..

İkram Şahin, “Düğün törenimize katılan, katılamayarak, uzaktan ve yakından mutluluk dileklerini ileten, bu güzel günümüzü bizlerle paylaşan  bizlere hayırlı olsun dileklerinde bulunan ve özellikle mazeretleri dolayısı ile düğün törenine katılamayarak çiçek göndererek bizleri onurlandıran Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve Altınordu Belediye başkanı Aşkın Tören’e, ayrıca bizleri kırmayarak bizzat düğünümüze katılarak evlatlarımızın nikahını kıyan Perşembe Belediye başkanı M. Sayim Tandoğan’a ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gençlerimizin huzur ve mutluluk içersinde bir yastıkta sağlıklı ve uzun  bir yaşam diliyorum. Öte yandan ALYANS düğün salonu işletmecisi Durmuş Güler’e ve  çalışan personellerine gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz TEŞEKKÜRLERİMİ sunuyorum” dedi..

Biz de Asiye ile M. Kemal çiftini  tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.. (YÖN)

 


İhtiyaç sahibi öğrenciler sosyal Markette başvuruyor..Önceki Haber

İhtiyaç sahibi öğrenciler sosyal Markett...

Lahana Dolması da tescilli yiyecek oldu..Sonraki Haber

Lahana Dolması da tescilli yiyecek oldu....