2 - SİTE EN ÜSTÜ - 19 EYLÜL
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Aşı’dan sonra Hayvanlara takılan CHİP İnsanlara takılacak..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aşı’dan sonra Hayvanlara takılan CHİP İnsanlara takılacak..
Bu haberi ya okuyun, ya da videosunu mutlaka dinleyin.. Aşı konusundaki anlatılanlara şaşıracaksınız.. Yeni Akit gazetesi köşe yazarı Abdurrahman Dilipak Akit TV’de “Derin gerçekler” adlı programdaki canlı olarak yaptığı konuşmasında Covid 19 aşısı ile ilgili ürkütücü ve korkunç açıklamalarda bulundu. Dilipak, HES kodu, aşı ve PCR’den sonra başımıza gelecekleri açıklayarak, , “Köpeklerin, Atların başına gelecek olanlar sizin de başınıza gelecek” diyerek canlı yayında yaptığı konuşmasının bir bölümünü de köşe yazılarında gündeme getirdi.

Özellikle 11 Eylül ABD’de ikiz kulelere karşı yapılan saldırı tarihine denk getirilen miting İstanbul Maltepe sahilinde  11 Eylül 2021 günü yapılacak. Aşıların faydalı olmadığı için aşı karşıtları aslında olanların  biri de Dilipak, 11 Eylül’ü işaret etti.. Dilipak, sözcülüğünü yaptığı ve katılımcı olduğu bu eylem nedeniyle bir açıklama yaparak “Biz burada siyasi propaganda yapmıyoruz, kimsenin tarafını tutmuyorum, halkın gönüllü bir sözcüsü tarafsız biri olarak haykıran bir sesiyim. Her siyasi görüşten ve hangi tarafa hizmet eden STK’lar olursa olsun, bu mitinge katılmalarını tavsiye ediyorum” dedi.

Ey insanlar, işitin söyleyeceklerimi ve üzerinde düşünün. Biz ahir zaman peygamberinin ümmetiyiz. Dünya metaı ve hazları gözümüzü hakikatten döndürmesin. Dünyada niçin Chip krizi var düşündünüz mü? Chip üretim merkezleri gece gündüz insanlara ve hayvanlara takılacak Chip’lerin üretimi için çalışıyor.”dedi.

İnanmayanlar veya merak edenler, Abdurrahman Dilipak’ın yaptığı o konuşmayı aşağıdaki linki tıklayarak dinleyebilirler..

https://www.youtube.com/watch?v=KKB1m-fNMSI

DİLİPAK KÖŞE YAZILARINDA DA ÖZETLE ŞU GÖRÜŞLERE YER VERDİ :

Bakın bugün aşı ve PCR’den söz ediyoruz. Yakında bunlardan kurtulacağız. Çünkü bunların miadı doldu. Ha! Şunu söyleyeyim, geleceği yalnız Allah bilir. Ben kahin değilim. Ben size onların niyetleri, planları, stratejilerinden söz ediyorum. Bugün böyle bir imtihanla karşı karşıyayız. Söz konusu olan kendi geleceğimizdir. Çocuklarımızın geleceğidir. Bakın, AŞI ve PCR’den HES Kodu’ndan kurtulacağız dedimse, hemen mutlu olmayın, biz kendimizi değiştirmedikçe, Allah bizim hakkımızdaki hükmünü değiştirmeyecektir.“Yandık diyeceksiniz, boğmaya kan gönderilecek”tir.. Aklımızı başımıza toplamadan kurtuluş yok. Daha beteri geliyor. Chip takacaklar. Daha önce yazdım, Köpeklerin, Atların başına gelecek olanlar sizin de başınıza gelecek”. “Kangal köpeklerine, haradaki atlara da taktılar.” Ne oldu değil mi? Elinizde cep telefon, kolunuzda saat var, iyi işte maske yok, aşı yok, PCR, HES kodu yok, her yer serbest.  Tabii Chip taktırdı iseniz. Hem zaten Chip cep telefonunuza entegre. Onunla ne oyunlar oynayacaksınız, neler, rüyalarınızı bile programlayabilirsiniz. Hatta evinize maymun alın; Bill Gates “üstadımız” gibi onunla bilgisayar oyunu bile oynayabilirsiniz. Onunla konuşabilirsiniz. Bu yolla adım adım ölümsüzlüğe yolculuk başlayacak.

Abdurrahmen Dilipak başka bir köşe yazısında da şunları ifade etti.: “Dünyada niçin Chip krizi var düşündünüz mü? Chip üretim merkezleri gece gündüz insanlara ve hayvanlara takılacak Chip’lerin üretimi için çalışıyor. Artık, dünyada son biyolojik insan neslini sıfırlamaya hazırlanıyorlar. Bizler ve son denekler bugün “Z kuşağı” diye tanımlananlar olacak. Z Kuşağı “siz bittiniz” kuşağıdır!

.Ve tabii HES kodu önemli. PCR testini aksatmayacaksınız ve aşınızı zamanında olacaksınız. CoVID’in din gibi, yasa gibi kuralları var. Emirleri-yasakları var. Hatta artık CoVIDOKRASİ diye bir şey var!? Hem zaten Chip’lenince bu maske, mesafe, PCR ve aşıdan kurtulacağız. “Oh ne rahat, Chip’lenmiş hayat” diyeceksiniz! 

Bakın, “Samsung 206 milyar dolar yatırım yapacağını açıkladı. Yatırım yapılacak alan içinde biyofarmasötik başrolde. Antikorlar, aşılar, gen ve hücre tedavisinde kullanılan ürünler biyofarmasötik alanları.” Birileri Global Reset sonrası yeni dünya düzeninde kendilerine yer bulmaya çalışıyorlar. Bizim halimiz ortada! Bazı şeyleri, birilerine anlatsanız da anlamıyor, ya da anlamak istemiyor, bütün bu olanları bir hayal ürünü ya da komplo olarak görme eğiliminde.

"Bakın Ankara’dan birileri şimdiden o Chip firmalarından bayilik anlaşmasını yaptı bile. Bizim HES kodu aslında Global Health Pass ile birlikte geçiş için ara bir araçtı. Chip mi, kolye mi, bileklik mi, onlar da konuşuldu. Ülkemizde uygulanması için Kangal köpeklerinde ilk uygulama yapıldı, arkasından devlet üretme çiftliğindeki Atlara uygulama yapıldı. Mevzuat da hazırlandı.

Piyasa, Chip bulunmaması ve fiyatların yüksekliğinden konuyla ilgili bir gariplik olduğunun farkında aslında. Bizimkiler de bu firmaların ve ürünlerin bayiliği peşinde” diyerek ilginç konulara  değindi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Perşembe iskelesini Ordu Büyük Şehir yaptı..Önceki Haber

Perşembe iskelesini Ordu Büyük Şehir yap...

ZAFERİN 99’UNCU YILI ORDU’DA COŞKUYLA KUTLANDI..Sonraki Haber

ZAFERİN 99’UNCU YILI ORDU’DA COŞKUYLA KU...

Facebook Yorum

Yorum Yazın