4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AŞI YERİNE SU ENJEKTE ETMİŞLER!..(Pardon)

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AŞI YERİNE SU ENJEKTE ETMİŞLER!..(Pardon)
Covid19 aşısında değişim ve dönüşüm zamanı başladı. (Pardon) Artık aşı yerine enjektörün içine su koyularak Covid19 aşısı olabilirsiniz. Bu ülkede sağlıkla ilgili böyle bir skandal olay da yaşanarak hep birlikte şahit olmaya başladık ve öğrenmiş bulunuyoruz.

Bu skandal olay Konya’da meydana geldi. İlkhaber.biz haber sitesinin yayınladığı haberi aynen paylaşıyoruz.

Konya'da B.Y (53) isimli vatandaş 13.01.2022 günü 3. doz aşısını yaptırmak için Valilik binası karşısındaki “Sağlık Bakanlığı Seyyar Aşı Merkezi” ne giderek aşısını yaptırdı.
Ertesi gün sabah, Sağlık Bakanlığı Covit Merkezi’nden bir görevli B.Y’yi arayarak “dün seyyar aşı merkezi’nden kendisine 3. doz aşı uygulanırken, aşı yerine su enjekte edildiğini söyleyerek, “ aşı yaptırdığınıza dair kaydı sileceğiz, en yakın aşı merkezine gidip aşınızı yaptırabilirsiniz” dediği iddia edildi.

“YANLIŞLIKLA AŞI YERİNE SU ENJEKTE ETMİŞLER”
“İlkhaber.biz”e  olayı anlatan B.Y şunları söyledi “ Ben dün 13.01.2022 günü sabah 10 da Valiliğin karşısında ki seyyar aşı merkezine giderek aşımı yaptırdım.
Cep telefonuma “Sn. BAH* YIL*, Covid19 3. doz aşınız 13-01-2022 10:16 tarihinde KONYA KARATAY İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ kurumunda uygulanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.”mesaj da geldi.

Ertesi gün 14.01.2022 günü sabah iş yerine geldigimde beni Ankara Covit Merkezi’nin 03129121453  nolu telefondan arayan görevli  “ size aşı yerine yanlışlıkla su enjekte edilmiş” dedi.

“KORKMAYIN BİR ZARARI YOK”
İşin ciddiyetini anlamadım, hatta espiri yaptım “sağlık emekçileri çok çalışıyorlar yoruluyorlar” dedim. Sonra bir zararı olur mu dedim. “korkmayın zararsız, bir zararı yok” dedi. Yaptırdığınız 3. Aşıyı sileceğiz, bu aşı sayılmaz. Siz en yakın sağlık kuruluşuna gidin 3.doz aşınızı yaptırın mağdur olmayın” dedi

B.Y, E-devlettin  nabza baktığında 3.doz aşı yaptırdığına dair kendisine gelen mesajında silindiğini, aşı yapılmamış göründüğünü söyledi.

B.Y, aşı yaptırdıktan 10-15 dakika sonra bir arkadaşının da aşı yaptırdığını belirterek “o arkadaşımı da arayarak ona da “kusura bakmayın aşı yerine yanlışlıkla su enjekte edildi”  demişler” dedi
İÇİMİZE KURT DÜŞTÜ

B.Y  “Şimdi içimize kurt düştü, şüphe çelişki içine düştük. Acaba su muydu, başka bir şey miydi, süresi geçmiş aşımıydı bilmiyoruz. Ben Alo 184 hattına konuyu yazdım, bana döndüler dediler ki, tekrar kayıt oluşturacağız. Bende kızdım, istemiyorum sizin kaydınızı dedim. Cimer’e yazdm, dönen olmadı.184’ü aradım dönen olmadı. Biz şüpheyle yaşıyoruz. O nedenle ne enjekte ettiklerini bilmiyoruz. Sağlık Bakanlığı’ndan da kimse dönmedi. Kamuoyu bunu duysun ki, bu durum bizim başımıza geldi başkasının başına gelmesin” diyen B.Y, Bakanlıktan kendisine yapılacak dönüş sonrası, Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulanacaklarını da söyledi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN GÜLER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİÖnceki Haber

BAŞKAN GÜLER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETT...

Altınordu Belediyesi 132 sokağın alt yapısını tamamladı..Sonraki Haber

Altınordu Belediyesi 132 sokağın alt yap...

Facebook Yorum

Yorum Yazın