4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

AŞEVİNDE KAZANLAR ONLAR İÇİN KAYNIYOR..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AŞEVİNDE KAZANLAR ONLAR İÇİN KAYNIYOR..
Ordu Büyükşehir Belediyesi Buharalı Şah Şakir Efendi Aşevinde, kazanlar ihtiyaç sahibi vatandaşlar için kaynıyor. Aş evinde pişirilen yemekler, iftar saati öncesi ihtiyaç sahiplerinin ayağına kadar götürülerek, eşleri memnuniyetini “YEMEK GELDİ HANIM” diyerek ifade ediyorlar..

Büyükşehir Belediyesi, yılın 11 ayında olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşların sofralarını boş bırakmıyor. Buharalı Şah Şakir Efendi Aşevinde günlük olarak pişirilen sıcak yemekler vatandaşların sofralarını dolduruyor. Hijyenik koşullarda hazırlanan ve özenle paketlenen iftariyelikler ekipler tarafından 19 ilçede bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor.

Sıcak yemek hizmetinin yanı sıra gıda kolileri de vatandaşlarla buluşturuluyor.

     

“SOFRALARINI LEZZETLENDİRİYORUZ”

Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşların sofralarını boş bırakmadıklarını söyleyen Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “Yardım elimizi uzattığımız vatandaşlarımızın memnuniyeti bizler için her şeye değiyor. Bugün olduğu gibi bundan sonra da hep onların yanında olacağız” dedi.

Daire Başkanı Bilkay şöyle konuştu:

“Her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Yardımlaşma ve dayanışma ruhunun daha çok pekiştiği Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sofralarını boş bırakmıyoruz. Bu kapsamda aşevimizde hazırladığımız sıcak yemekleri onlarla buluşturuyoruz. Ramazan ayında sofralarını lezzetlendirdiğimiz vatandaşlarımız bizim özenle hazırladığımız yemeklerle iftarlarını açma imkânı buluyorlar. Sıcak yemek hizmetinin yanı sıra ayrıca düzenli olarak gıda kolisi yardımı da gerçekleştiriyoruz. Yardım elimizi uzattığımız vatandaşlarımızın memnuniyeti bizler için her şeye değiyor. Bugün olduğu gibi bundan sonra da hep onların yanında olacağız.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yeni Market Tedbirleri Genelgesi yayınlandı..Önceki Haber

Yeni Market Tedbirleri Genelgesi yayınl...

KARAVANLAR GELİYOR.. ZENGİNLER YAŞADI..Sonraki Haber

KARAVANLAR GELİYOR.. ZENGİNLER YAŞADI..

Facebook Yorum

Yorum Yazın