Asansör kazaları arttıkça, yurt ziyaretleri de arttı..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Asansör kazaları arttıkça, yurt ziyaretleri de arttı..
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç İl Müdürlüğüne bağlı Fatsa kız ve erkek öğrenci yurdunu ziyaret etti. Son günlerde yurtlarda meydana gelen asansör arızalarından sonra il müdürü Mustafa Genç yurtları ziyaret ederek orda kalan öğrencilere moral vermeye başladı.

Ziyaretlerde her ne kadar asansör  arıza ve kazaları gündeme gelmese de  meydana gelen kazalardan sonra yurtlara sürekli ziyaret yapılması da dikkatleri çekmeye başladı.

İl Müdürü Mustafa Genç, Diyetisyen Tuğba Naz Şahin ve yurtta kalan öğrenciler ile birlikte yurt müdürlüğünde bulunan yemekhane de hijyen, ürün kalite, gramaj ve lezzet denetimi, çamaşırhane kontrolü, sosyal ve kültürel aktivitelerin yapıldığı alanları denetimi gerçekleştirildi.

Yurtta çıkan akşam yemeğini kontrol eden ekip ürünleri hassas terazide tartarak gramaj kontrolü yaptı. Soğuk hava depoları, ürünlerin muhafaza edildiği ortamlar yerinde incelendi.

Genç, Öğrenciler ile birlikte akşam yemeği sofrasında gençlerin sorun ve taleplerini dinledi. Gençlerin istek ve taleplerini dinleyerek notlarını aldı.

Ziyarette Yurt binalarını gezen İl Müdürü Mustafa Genç “Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Öğrenci Yurtlarımızda Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hizmetin aksamaması için ve Gençlerimiz ile sürekli iletişim kurabilmek için haberli habersiz ziyaretlerimiz tüm tesislerimizde 7/24 saat devam edecek. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın taşra teşkilatı olarak, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şartlarda topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak bizler için bir görevdir. Bu görevi de mesai arkadaşlarımızla birlikte aşkla yapıyoruz” dedi.

Öğrencilere sadece barınma hizmeti vermeyen GSB Ordu Yurtları, bünyesinde konaklayan öğrenciler için yıl boyunca eğitimden sanata spordan sosyal aktivitelere kadar birçok etkinlikten ücretsiz yararlanma fırsatı sunuyor.

 

 


Ordu’lu şehitlerimizin isimleri anıtta yaşatılacak..Önceki Haber

Ordu’lu şehitlerimizin isimleri anıtta y...

Bu okulda Andımız kalktı, yerine Türk hafif müziği geldi..Sonraki Haber

Bu okulda Andımız kalktı, yerine Türk ha...