3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Anjelika konser gecesine damgasını vurdu..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Anjelika konser gecesine damgasını vurdu..
Ordu Büyükşehir Belediyesince düzenlenen kültür-sanat etkinlerine dünyaca ünlü Besteci ve Piyanist Anjelika Akbar damga vurdu. Konser sonrası Büyük Şehir Belediye başkan yardımcısı Celal Tezcan Anjelika’ya teşekkür ederek çiçek takdim etti..

Aslen Kazakistan’lı olan Anjelika Akbar 1993 yılında TC. vatandaşı olarak Türkiye’de yaşamaya başlayarak ünlü bir sanatçı oldu. Akbar,  konsere gidenlere harika bir gece yaşattı..

Büyükşehir Belediyesince hazırlanan Ocak Ayı Kültür-Sanat Etkinlikleri dolu dolu devam ediyor. Tiyatrolar, konserler, festivaller ve film gösterimleri gibi çeşitli etkinliklerle Ordulu vatandaşlar kültür sanat dolu bir ocak ayı geçiriyor.Bu kapsamda senfonik ve oda orkestrası, koro, piyano ve diğer enstrümanlar için birçok beste yapan Anjelika Akbar, Ordu Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Ordulu sanatseverlerle buluştu.

SALON DIŞARIYA TAŞTI

Ordu Üniversitesi Morfoloji Binası’nda gerçekleştirilen konsere çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi. Salona sığmayan katılımcılara bina içerisine kurulan LED ekran ile yayın yapıldı. Birbirinden değerli eserleri özgün uyarlaması ile dinleyicilerin beğenisine sunan Besteci ve Piyanist Akbar, katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

BAŞKAN VEKİLİ TECZAN’DAN AKBAR’A TEŞEKKÜR

Gece sonunda Anjelika Akbar’a çiçek takdim eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Celal Tezcan, hem konser hem de konferans tadında bir etkinliğin düzenlediğini söyledi. Muhteşem gece için Akbar’a teşekkürlerini sunan Celal Tezcan yakın bir zaman da tekrar kendisini ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyacaklarını belirtti.

ANJELİKA AKBAR: “ORDU’DA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM”

Besteci ve PiyanistAnjelika Akbar ise Karadeniz’de ilk defa bir konser gerçekleştirdiğini dile getirerek Ordu’da bulunduğu için büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.


Perşembe’ye MYO açılması için ilk adımlar atıldı…Önceki Haber

Perşembe’ye MYO açılması için ilk adıml...

Ordu Kar festivali için Çambaşı yaylasına koştu..Sonraki Haber

Ordu Kar festivali için Çambaşı yaylasın...