4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Anaların kıymetini şimdi anladın mı Süleyman Soylu..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Anaların kıymetini şimdi anladın mı Süleyman Soylu..
Sayın İçişleri bakanı Süleyman Soylu, öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Bu ülkede önce namusumuz, şerefimiz ve gururumuz için yaşıyoruz. Kimse kimsenin namusuna şerefine, anasına, kızına küfür etme hakkına sahip değildir. Siz şimdi bu kadarcık küfüre isyan ettiniz, adamın serbest bırakılmasına da tepki gösterdiniz. Ama Sayın bakanımız, senin AK Partili Belediye başkanın benim anama-karıma çaktı çakıştırdı, ya biz ne yapacağız.

Haber-Derleme: OSMAN ŞAHİN

Sayın bakanımız, Sülyman Soylu, çok haklısınız, bizi doğuran anamıza küfür edilmesinin af edilir bir yanı yoktur. Çünkü cennet analarımızın ayağının altındadır. Peki benim anama-avradıma, küfür eden tehdit ve hakaretlerde bulunan  partinize mensup Belediye başkanı Hala görevinin başında. Adam bizde Ana bırakmamışken, karı da bırakmadı. Tehdit etti, seni öldüreceği, keseceğim dedi.

Bu Dünya etme, bulma dünyasıdır sayın bakanım, bugün bana ise yarın bir gün mutlaka da sana olacaktır. Bu konu hakkında sizlere 13 Mayıs 2020 tarihinde PR06416716290 barkot numarası ile bir şikayet dilekçesi ve küfürü içeren CD gönderdim. Bana bir cevap dahi vermediniz. Telefonlarla aradım geriye dönmediniz. Belki benim anama edilen küfüre karşı o kişi hakkında bir yasak koyup, gereğini yapsaydınız, belki de bugün sizin ananıza kimse küfür etmeyecekti. Allah ananıza sağlık sıhhat, uzun ömürler versin. Ellerinden öpüyorum, Acil şifalar diliyorum. Anasızlığın kıymetini ve değerini çok iyi anlayan biri olarak üzüntülerinizi sizlerle paylaşıyorum, dertlerinize  ve üzüntülerinize ortak oluyorum. Ama ne olur siz de benim  derdime ortak olmayın ama, en azından şu küfürü dinleyin de ona göre bir işlem yapın, hem de küfürün nasıl edildiğini öğrenmiş olursunuz.(!) Adam bir de benim özel hayatıma girip sesimi yayınladı diye Savcılığıa suç duyurusunda bulundu, hakkımda dava açıldı. Hem küfürü yiyorum, anası şey olan benim, şikayet edilen ben oluyorum..

İşte O küfürü merak edip dinlemeniz için aşağıdaki linki tıklayınız,..

https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124

SOYLU’NUN YAPTIĞI PAYLAŞIM..

Soylu: “Anneme küfretti, serbest kaldı” diye twitter attı..

Süleyman Soylu’dan dikkat çeken açıklama geldi.

45 gündür anam hastanede. Annemle fotomun altına küfreden alçak mahkemeye çıkıyor ve adli kontrolle serbest. Ne yapmalıyım. Bakan olsam ne yazar. Millet, devlet işleriyle boğuşurken anasının namusuna sahip çıkamamak ne ifade eder. Tweetimle yeniden alınırsa da provakasyon sayacağım.

BANA SAHİP ÇIKMAYAN VALİLER, BAKANA SAHİP ÇIKTILAR..

Tabii bu arada Ordu’da görev yapan ve Kocaeli iline atanan vali Seddar Yavuz zamanından yaşadığım olaya sessiz kalmış, şu anki Ordu valisi Tuncay Sonel, bana edilen küfür konusunda herhangi bir resmi işlem yapmayıp, sessiz kalmışlardır.

Ama görüyorum ki, amirleri konumunda olan bir bakanın anasına acucuk küçük bir küfür edince sosyal medyayı ayağa kaldırdılar. Olsun be sayın valiler, sayın görevliler, sizlerin de anası var bunu unutmayın, ben sadece hatırlatıyorum.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Bu ülke insanı ekmek kuyruğuna girecek duruma düştü mü?Önceki Haber

Bu ülke insanı ekmek kuyruğuna girecek d...

ALTINORDU’DA ALTYAPI İÇİN BORULAR DÖŞENİYOR..Sonraki Haber

ALTINORDU’DA ALTYAPI İÇİN BORULAR DÖŞENİ...

Facebook Yorum

Yorum Yazın