3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Altınordu’dan yukarı Mahallelere hizmete devam!.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınordu’dan yukarı Mahallelere hizmete devam!.
Altınordu Belediyesi Yukarıtepe, aşağı tepe, Çukur tepe tanımadan yol çalışmalarına aralıksz devam ediyor. Ulaşım zorluğu yaşanan çetin yollarını konforlu ve standardı yüksek beton yollar ile buluşturmaya devam ediyor. Belediye ekipleri yaptığı çalışma ile Yukarıtepe Mahallesi Türkmenli, Tepeköy ve Kargatepe Sokaklarda yıllardır süren ulaşım çilesini beton yol ile sona erdirdi.

Yukarı bölgelere verilen hizmetten şehir merkezinin yollarını yapmaya fırsat bulamayan Altınordu Belediyesi sokağa çıkma yasaklarını fırsat bilerek okarı bölgelere daha çok önem vermeye hızla devam ediyor.

MALİ BAŞARI HİZMET VE YATIRIMA DÖNÜŞMEYE DEVAM EDİYOR

Başkan Aşkın Tören’in geçen 24 aylık görev süresinde mali tablosundaki başarısı ile Türkiye’ye örnek olan Altınordu Belediyesi, bu başarısını hizmet ve yatırıma dönüştürerek yılların sorunlarını bir bir çözüyor. Kentin alt ve üstyapısında adeta sessiz bir devrime imza atan Altınordu Belediyesi, turizmden tarıma, teknolojiden tasarıma, ticaretten istihdama kadar her alanda şehre değer katacak birçok projeyi de hayata geçiriyor. Üstelik bütün bunları tek 1 kuruş dahi borçlanmadan öz kaynaklarıyla yapan Altınordu Belediyesinin 72 mahallede başlattığı beton yol seferberliğinde Yukarıtepe Mahallesi de özlemle beklediği hizmetle buluştu. Yapılan çalışma ile, Mahallenin ulaşım güçlüğü yaşanan 3 sokağı kısa sürede beton yol konforuna kavuşturuldu.

BAŞKAN TÖREN "BU ŞEHRE HİZMET SÖZÜMÜZ VE SORUMLULUĞUMUZ VAR"

Yukarıtepe Mahallesini ziyaret eden Başkan Tören, çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Ziyarette mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Tören, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

72 Mahallede eşit hizmet ilkesi ile adaleti gözeterek başlattıkları 45 kilometre beton yol yapımında çok hızlı bir şekilde ilerlediklerine dikkat çeken Başkan Tören, "Altınordu’luların kaynaklarını yine onlara hizmet için kullanıyoruz. Bizim bu şehre, hemşehrilerimize hizmet sözümüz ve sorumluluğumuz var. Kaynaklarımızı ekonomik, etkin, verimli yerinde ve hemşehrilerimizin yararı ve yarınları için kullanarak hizmet üretiyoruz. Hem şehrimizin altyapısında hem de üst yapısında başlattığımız değişim ve dönüşüm kesintisiz devam edecek. Güzel bir çalışmayı daha tamamlamanın huzuru içerisindeyiz. Yukarıtepe Mahallemize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun" dedi.

Hizmetleri için Başkan Tören'e teşekkür eden Yukarıtepe Muhtarı Salih Türkmen "yıllardır özlemini duyduğumuz, hayalini kurduğumuz hizmet nihayet mahallemize geldi. Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören’e çok teşekkür ederim" dedi.

Beton yola kavuşmanın sevincini yaşayan mahalle sakinleri ise "tozdan çamurdan kurtulduk. Yıllardır bu sokaklarda çile çekiyorduk. Allah razı olsun Başkanımızdan" sözleriyle Başkan Aşkın Tören'e teşekkürlerini ilettiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN GÜLER, “ALIN TERİNİ KUTSAL GÖRÜYORUZ..”Önceki Haber

BAŞKAN GÜLER, “ALIN TERİNİ KUTSAL GÖRÜYO...

Dinli, imanlı ve Peygamberli 1 Mayıs mesajı..Sonraki Haber

Dinli, imanlı ve Peygamberli 1 Mayıs mes...

Facebook Yorum

Yorum Yazın