4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Altınordu’da Ramazan ayında hem yardım, hem eğlence..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınordu’da Ramazan ayında hem yardım, hem eğlence..
Mübarek Ramazan ayı nedeniyle yapılan çeşitli yardımların yanı sıra Ramazan eğlenceleri de büyük ilgi görüyor. “Aşkımızın Adı Fındık Tadı” İsimli tiyatro ilgiyle izlendi. Altınordu Belediyesi her gün 15 BİN’e yaklaşan sıcak yemek ikramları ve ekiplerce ihtiyaç sahibi ailelere kapı kapı teslim ediliyor.

Dayanışma paketleriyle Altınordu’yu bir gönül sofrasına döndüren Altınordu Belediyesi, her kesimden insanın beğenisini kazanan geleneksel Ramazan gösterileri ve kültürel etkinlikler ile de Altınordulu’lara Ramazan coşkusunu doyasıya yaşatıyor.

‘AŞKIMIZIN ADI FINDIK TADI’ BEĞENİ İLE İZLENDİ

Altınordu Belediyesince ara tatilde çocuklara özel düzenlenen ve her günü birbirinden renkli görüntülere sahne olan Ramazan Sinema Günleri’nin ardından bu kez de Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlik çerçevesinde Oksijen Tiyatro ekibi tarafından sahnelenen ‘Aşkımızın Adı Fındık Tadı’ adlı tiyatro gösterisi beğeni ile izlendi.

Aydın Üstüntaş’ın yazdığı iki perdelik müzikal oyunda Ordu’da yaşanan bir hikâye canlandırıldı. Birbirlerine husumeti olan iki aile ve o ailelerin birbirlerine sevdalı çocuklarının hikayesinin Ordu yöresi şivesi ile sahnelendiği oyun izleyenlere renkli bir ramazan akşamı yaşattı.

BAŞKAN TÖREN, “7’DEN 77’YE HEP BİRLİKTE BİR ARADA OLMA VESİLESİ KILDIĞIMIZ ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Kültür ve Sanat Şehri Altınordu” mottosu ile birçok sanatsal ve kültürel etkinliği Altınordulu’lar ile buluşturduklarını söyledi.

Sanatsal ve kültürel etkinliklerin aynı zamanda 7’den 77’ye hep birlikte bir arada olma vesilesi olduğuna dikkat çeken Başkan Tören, “Bu şehrin yarım asır boyunca perdelerini kapatmamış bir tiyatrosu var. Şehir mirasını ve varlığımızı koruyup geleceğe taşımak için kültür ve sanatın gücüne, ihtiyacımız var. Birlik, beraberlik kardeşlik ve paylaşmanın simgesi Ramazan ayı boyunca bizi daha çok bir araya getirecek aynı duygu aynı heyecan ve aynı coşkuyu birlikte yaşayacağımız kültürel ve sanatsal etkinliklerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Dokunulmazlık dosyasında AKP’li Yediyıldız’ın olması şaşırttı..Önceki Haber

Dokunulmazlık dosyasında AKP’li Yediyıld...

LİSANS ÜSTÜ EĞİTİM KAPASİTESİ ARTILIYOR..Sonraki Haber

LİSANS ÜSTÜ EĞİTİM KAPASİTESİ ARTILIYOR....

Facebook Yorum

Yorum Yazın