3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

Altınordu’da İkinci bir Esnaf Kefalet kredi kooperatifi açıldı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınordu’da İkinci bir Esnaf Kefalet kredi kooperatifi açıldı..
Ordu ve Altınordu’da faaliyet gösteren Esnaf ve sanatkarlara yeni bir müjdeli haber.. S.S. Altınordu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi kurularak esnaf ve sanatkarlara hizmet vermeye başladı. Kooperatif hizmetin yanı sıra ihtiyaç sahibi esnaflara çok cüz’i bir oranda düşük faizle uzun vadeli kredi veriyor. Bu nedenle Kooperatif başkanı, “PARAYA İHTİYACI OLAN BİZE GELSİN. BİRLİĞİMİZE ÜYE OLSUN VE UCUZ KREDİLERDEN FAYDALANSIN” dedi..

Haber: ETEM YÜCEL

Kooperatif hakkında bilgi veren ve ayrı bir açıklamada bulunan Ordu Madeni Eşya odası yönetim kurulu üyesi Etem Yücel’de bu kooperatifin Ordu’lu esnaf ve sanatkarlara büyük katkıda bulunacağını söyleyerek Kooperatif başkanı Celal Dindar’ın açıklamalarını gündeme getirdi.

Daha önce  Altınordu 2. Sanayi sitesinde hizmet vererek bazı sıkıntılardan dolayı kapanan Esnaf Kefalet kooperatifi uzun ve yorucu bir çalışmaların ardından bütün yasal statüler yerine getirilerek yeniden “S.S. Altınordu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi” adıyla yeniden kurularak Yeni Mah. İsmet Paşa Cad. No: 72/1  adresinde hizmete girmiş bulunuyor.

Kooperatif başkanlığına getirilen Celal Dindar, Ordu’lu esnaf ve sanatkarlara çağrıda bulunarak, Kooperatife üye olmalarını istedi. Başkan Dindar yaptığı açıklamasında, “Son günlerde esnaflarımızın maddi sıkıntısını biliyoruz. Bu nedenle kooperatifimizi kurarak yeniden, yeni adresimizde hizmete soktuk. PARAYA İHTİYACI OLAN ESNAFLARIMIZ BİZE GELSİN. Esnaf ve sanatkarlarımıza 125 bin TL’ye kadar 5 yıl vadeli işletme kredisi, işyeri açmak isteyenlere de 500 bin TL’ye kadar 10 yıl vadeli ticari, yeni araç almak isteyenlere 7 yıl vadeli yıllık yüzde 4,5 faizli, kredi taahhüt ediyoruz”dedi..

Yeni açılan Kooperatif Ordu esnaf ve sanatkarlarına adeta taze kan gibi esnafların imdadına yetiştiğini belirten başkan Celal Dindar, daha fazla detaylı bilgi almak isteyen esnafların aşağıdaki telefonlardan kendilerine ulaşarak daha fazla bilgi sahibi olmasını veya şahsen kooperatife başvurmaları istendi.

Ulaşım telefonları : 0452.223 48 13 ve 0532.627 40 15


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fatsa’da işler şahane, İlim yayma cemiyeti, Kitap-Kafe bahane..Önceki Haber

Fatsa’da işler şahane, İlim yayma cemiye...

Ordu’da yapılması gereken daha çok hizmetler var..Sonraki Haber

Ordu’da yapılması gereken daha çok hizme...

Facebook Yorum

Yorum Yazın