4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

ALTINORDU’DA DÖŞEMELER TAM VE SAĞLAM GAZ GİDİYOR..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ALTINORDU’DA DÖŞEMELER TAM VE SAĞLAM GAZ GİDİYOR..
Başkan Tören’in kırsal mahallelerde yılların sorunlarına kalıcı çözüm üreten yol çalışmaları hız kesmeden devam ederken, kent merkezinde ise şehrin çehresini değiştiren altyapı ve üstyapı atağı sürüyor. Döşenen boruların kalın ve derin olması vatandaşların ve ilçenin geleceği açısından oldukça rahatlatıcı bir gelecek için büyük önem arz etmektedir..

Başkan Aşkın Tören öncülüğünde Altınordu Belediyesi’nin hem kent merkezinde hem kırsalda dört koldan sürdürdüğü çalışmalar ve hayata geçirdiği altyapı ve ulaşım yatırımları ile yaşanan modern değişim ve dönüşüm kendini iyice hissettirdi.

DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM SIRASI SARAY VE SELİMİYE SOKAKLARINDA

Şehir merkezinde yıllardır girilmeyen sokakları ve caddeleri tek tek sağlıklı altyapıya ardından konforlu üstyapıya kavuşturan Altınordu Belediyesi, Selimiye mahallesi hamam deresi ve 225. Sokak ve Saray mahallesi 176. sokaklarda modern değişim ve dönüşüm için start verdi.

Tarihi dokuya sahip çıkan, estetik aynı zamanda modern üstyapılar ile vatandaşların büyük beğenisini toplayan Altınordu Belediyesi, tarihi mahallelerde başlattığı dekoratif doğal begonit taşlarla sokak yenileme uygulamasını da yaygınlaştırıyor. Saray mahallesi 176. Sokak ve Selimiye mahallesi hamam deresi sokak ile 225. Sokakta başlayan altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kentin tarihi izlerini taşıyan sokaklar dekoratif doğal begonit taş uygulamasıyla yepyeni bir çehreye kavuşacak.

BAŞKAN TÖREN, “HERKESİN YAŞAMAKTAN KEYİF ALACAĞI VE HUZUR BULACAĞI BİR ŞEHİR İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ”

Merkezde ve kırsalda birçok noktada eş zamanlı devam eden çalışmalar için belediye ekiplerinin yoğun bir mesai verdiklerini dile getiren Başkan Aşkın Tören, “Tüm çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı bir plan ve program dahilinde tamamen belediyemizin öz kaynakları ile sürdürüyoruz. Yaşanabilir ve modern bir şehrin ilk şartı olan sağlıklı altyapı için mahallelerimizi adeta şantiyeye çevirdik. Çoğu yerlerde yıllardır kazma dahi vurulmamış sokaklarımızı alt ve üstyapısı ile modern bir yapıya kavuşturuyoruz. Çalışmalarımız sonunda kentimizin özellikle tarihi sokakları herkesin gezip görmek isteyeceği bir güzelliğe kavuşuyor. Kent kimliği ve estetiği öncelikli bu özel çalışmalarımız tarihi mahallelerimizde devam edecek” şeklinde konuştu.

Mahalle sakinleri uzun yıllardır bekledikleri çalışmalarını başlamasından duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Milli Eğitimin eski binasının yıkımına başlandı..Önceki Haber

Milli Eğitimin eski binasının yıkımına b...

Mevlüt Can 84 kiloda şampiyon oldu..Sonraki Haber

Mevlüt Can 84 kiloda şampiyon oldu..

Facebook Yorum

Yorum Yazın