AŞKIN KANDİL - evde kal

Altınordu’da Asansör soygunculuğuna son verildi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınordu’da Asansör soygunculuğuna son verildi..
Altınordu’da yeni dönemde asansörler TSE’ye emanet edildi. Daha önce Altınordu ilçesinde Asansör bakım ihalesini yapan firmanın asansör bakım ücretlerinde ve parça değişimleri konusunda apartman sahiplerinin fiyat ve bakım ücretleri konusunda büyük şikayetlere yol açmasına neden oluyordu. Altınordu Belediye başkanı Aşkın Tören şehrin kanayan bir yarasını daha tedavi ederek sağlığına kavuşması için asansör soyguncularına dur diyerek halkı memnun edecek çok güzel bir karar aldı ve TSE ile aralarında asansör periyodik kontrolü iş birliği protokolü imzalandı..

Altınordu, hatta Türkiye genelinde Ankara merkezli bir firmanın asansör bakım ihalesini alarak vatandaşları istedikleri gibi soyduklarına dair daha önce yaptığımız haberimiz de ses getirmişti.

İŞTE ŞİKAYET DOLU O HABERİMİZİ HATIRLAMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ..

https://www.yongazetesi.com/haber/Asansor-firmasindan-etiketli-tehdit-ve-korku-9095

Altınordu ilçesi sınırları içerisinde bulunan asansörlü binaların asansörlerinin periyodik kontrolleri yeni dönemde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılacak. Altınordu Belediyesi hizmetlerinde millileşme adımlarını devam ettiriyor. Bu kapsamda Altınordu Belediyesi şehirde bulunan asansörlerin standartlarının sağlanması, mevcut asansör kazalarının önlenmesi için Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği gereğince TSE ile protokol imzaladı.

Altınordu ilçesi sınırları içerisinde bulunan asansörlerin periyodik kontrollerinin TSE tarafından yürütülmesini içeren protokol Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ve TSE Ordu temsilcisi Şükrü Kömerik arasında imzalandı.

İmzalanan protokol ile yeni dönemde Altınordu’da bulunan tüm asansörlerin periyodik kontrollerinin TSE uzmanlarınca, yapılan işlemlerin sistem üzerinden anlık takibinin ise Altınordu Belediyesi tarafından yapılması kararlaştırıldı.

Bu görevi teslim alan TSE’nin inşallah görevini adaletli bir şekilde yürüteceğine inanıyoruz ve inşallah vatandaşlarımız memnun kalacaktır diyor ve bu konuda başkan Aşkın Tören’e teşekkür ediyor ve  Altınordu’lu vatandaşlarımıza hayırlı olsun diyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
HOYNAT ADASI İÇİN YENİ BİR PROJE..Önceki Haber

HOYNAT ADASI İÇİN YENİ BİR PROJE..

İmza töreninde Belediye başkanını yok saydılar!..Sonraki Haber

İmza töreninde Belediye başkanını yok sa...

Facebook Yorum

Yorum Yazın