4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Altınordu Belediyesinden 15 Temmuz bayrağı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınordu Belediyesinden 15 Temmuz bayrağı..
Milletimizin bir gecede canları ve kanlarıyla bin destan yazdığı 15 Temmuz’un yıldönümünde Altınordu belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatıyla belediye ekiplerince şehrin çeşitli noktalarında vatandaşlara ve esnaflara Türk Bayrağı dağıtıldı.

Klasik Belediyecilik hizmetlerini kesintisiz sürdüren Altınordu Belediyesi, Başkan Aşkın Tören’in talimatları doğrultusunda Yeni Nesil Belediyecilik ve Sosyal Belediyecilik uygulamaları ile de toplumda farkındalık yaratmaya devam ediyor.

FETÖ terör örgütü mensuplarının alçak ve hain darbe girişimini, gövdelerini tanklara ve kurşunlara siper ederek durduran, milletimizin istiklal ve istikbali uğrunda yazdığı eşsiz destanlarından biri olan 15 Temmuz’un 5. yılında “'15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü' dolayısıyla Altınordu sokaklarında Türk Bayrağı dağıtan Altınordu Belediyesi yine bir farkındalık çalışmasına daha imza attı.

ALTINORDU’DA SOKAKLAR EVLER İŞYERLERİ KIRMIZI BEYAZ

Şehrin dört bir yanında vatandaşlara ve esnaflara Türk Bayrağı hediye eden Altınordu Belediyesi ekipleri, işyerlerini ve evlerin balkonlarının Türk Bayrağı ile donatılmasını sağladı. Vatandaşları hediye edilen bayrağımızı gururla dalgalandırırken şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yad ettiler. 15 Temmuz’un yıldönümünde Altınordu’lular ihanet şebekesi FETÖ terör örgütü mensuplarına ve işbirlikçilerine bir kez daha lanet okudular.

BAŞKAN TÖREN, “EVLERİMİZİ VE İŞYERLERİMİZİ AY YILDIZLI AL BAYRAĞIMIZLA DONATALIM”

Türk Bayrağı’nın milletimizin birliğini, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü temsil ettiğini ifade eden Başkan Tören, Altınordu’luları evlerine ve işyerlerine Türk Bayrağı asmaya davet etti.  Başkan Tören “15 Temmuz destanının taşıdığı binlerce yıllık ruh ve şanlı tarihin ve tüm kutsal değerlerimizin gökyüzünde dalgalanan sembolü ay yıldızlı al bayrağımız gönderlerinden hiç inmedi daha. Allah’ın yardımı ve milletimizin azim kararlılık ve kahramanlığı ile de kıyamete kadar inmeyecek inşallah. Altınordu’lu hemşehrilerimizi işyerlerine ve evlerine şanlı Türk Bayrağımızı asmaya davet ediyorum. Şehrimizin sokaklarında vatandaşlarımıza Türk Bayrağı dağıtarak hem onun temsil ettiği değerleri hem de uğrunda canlarını feda etmiş şehitlerimizi bir kez daha toplumun dikkatlerine getirmeyi amaçladık. Sanırım bunda da başarılı olduk. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle minnetle saygıyla anıyorum. Kahraman gazilerimize sağlık esenlikler diliyorum” ifadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KADINLAR YAĞ YANGINLARINA KARŞI EĞİTİLİYOR..Önceki Haber

KADINLAR YAĞ YANGINLARINA KARŞI EĞİTİLİY...

ORDU’DA 15 TEMMUZ DARBESİNE COŞKULU KUTLAMA..Sonraki Haber

ORDU’DA 15 TEMMUZ DARBESİNE COŞKULU KUTL...

Facebook Yorum

Yorum Yazın